Ma 28 lat, wysportowaną sylwetkę, ładny uśmiech i... męża, który jest prominentnym politykiem rządzącej partii. Marianna Schreiber, bo to o niej mowa, podzieliła się swoją nietypową historią przed kamerami podczas castingu do dziesiątego sezonu programu Top Model, który 1 września wystartował na antenie TVN. Po emisji odcinka ze swoim udziałem wybranka ministra Łukasza Schreibera zamieściła na swoim profilu w serwisie Instagram emocjonalny wpis, w którym ujawniła kulisy swojego telewizyjnego debiutu.

Marianna Schreiber szczerze o castingu do „Top Model 10”

Żona ministra z ramienia PiS-u otwarcie przyznała, że występ przed oceniającym jej predyspozycje do zawodu modelki jury był najbardziej stresującą sytuacją w jej całym dotychczasowym życiu.

W życiu przeżyłam wiele stresujących sytuacji (świadomość życia bez taty, ciężka sytuacja rodzinna, materialna w domu, w którym się wychowywałam, stres przed tym czy ktoś mnie pokocha, stres przed urodzeniem dziecka, stres przed ślubem, stres przed obronami na studiach, stres przed egzaminem na prawo jazdy, stres w pierwszej pracy, stres gdy trenując spadałam z dużych wysokości). Jednakże ten stres, który towarzyszył mi w „Top Model ” był takim, jakiego nigdy nie czułam. Cała się trzęsłam, nogi miałam jak z waty, zacisnęły mi się usta i przez to miałam złą wymowę…W końcu po castingach miałam podawaną kroplówkę ze stresu - pisze.

Marianna Schreiber potwierdziła, że jej ukochany faktycznie nic nie wiedział o tym, że zgłosiła się na casting do flagowego formatu stacji TVN.

Do programu poszłam w tajemnicy przed mężem. Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka, a podejmowałam je w życiu wiele razy… - czytamy.

Poruszyła także najbardziej drażliwy temat, jakim niewątpliwie w tym przypadku jest polityka.

Całkowicie odcinam się od polityki, moi znajomi i przyjaciele świetnie o tym wiedzą, BO MNIE ZNAJĄ. Wiedzą jaka jestem, co przeżyłam, z czym mi trudno, a wreszcie CO JEST PRAWDĄ, A CO NIE. Oni nie wyganiają mnie z miasta, bo przeczytali pomówienia w internecie. Internet wszystko przyjmie - takie trudne mamy czasy - wyjaśnia.

Żona polityka PiS do Michała Piróga: „Popieram wszelkie działania!”

Uczestniczka Top Model 10 zwróciła się bezpośrednio do Michała Piróga. Dziękując mu za okazane wsparcie w czasie stresującego castingu, wyznała przy okazji, że całkowicie popiera jego działania. Przypomnijmy, że prowadzący show jest znany m.in. z aktywizmu na rzecz społeczności LGBT+ oraz praw zwierząt.

Dziękuję Ci Michał za wsparcie i naprawdę ze szczerego serca popieram wszelkie działania! - oświadcza żona ministra.

Kim jest Łukasz Schreiber, mąż uczestniczki „Top Model 10”?

Łukasz Schreiber urodził się 26 maja 1987 roku w Bydgoszczy. Jest synem Grzegorza Schreibera, polityka Prawa i Sprawiedliwości. Od najmłodszych lat jest zapalonym szachistą. W 1997 zdobył tytuł mistrza Polski juniorów w kategorii do 10 lat. Był również reprezentantem Polski na mistrzostwach świata i Europy juniorów w tej samej kategorii wiekowej.

Polityk i samorządowiec w 2015 roku został posłem na Sejm RP z ramienia PiS. Trzy lata później został sekretarzem stanu w kancelarii premiera Mateusza Morawieckiego. Od 2019 roku pełni funkcję ministra-członka Rady Ministrów, a także przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów oraz sekretarza Rady Ministrów. 

Zobacz także: