Za nami pierwszy odcinek Top Model 10, podczas którego mogłyśmy i mogliśmy sprawdzić, co działo się podczas castingów do nowej – jubileuszowej edycji największego modowego show w Polsce. Co działo się w programie? Wśród osób, które spotkały się z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką oraz Dawidem Wolińskim w studiu, był Mikołaj Krawiecki. Jak się okazuje, aspirujący model spotyka się z gwiazdą modelingu, która ma na swoim koncie współpracę z największymi domami mody na świecie, a także z magazynami modowymi. 

Mikołaj Krawiecki w „Top Model 10”

Mikołaj Krawiecki zachwycił jurorki oraz jurorów Top Model 10. Kasia Sokołowska stwierdziła, że ma idealną urodę do modelingu. Jedna z najpopularniejszych reżyserek pokazów mody w Polsce, a także Joanna Krupa, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zgodnie przyznały i przyznali, że Mikołaj zasługuje na miejsce w dalszym etapie programu, czyli na bootcampie. 

Jury zachwyciło się Mikołajem Krawieckim. Jak się jednak okazało, aspirujący model przez wiele lat nie był pewny siebie, w tym swojej urody. Powód? Chłopak wyznał podczas castingu do Top Model 10, że w dzieciństwie był nękany przez rówieśników, którzy nie potrafili zrozumieć, a co za tym idzie: zaakceptować tego, że jest synem księdza grekokatolickiego. W budowaniu swojej pewności siebie pomogła mu dziewczyna, która nota bene towarzyszyła Mikołajowi podczas castingu. Jej nazwisko jest na pewno dobrze znane osobom interesującym się modą. Chodzi bowiem o Michalinę Gutknecht, czyli jedną z najpopularniejszych za granicą i najbardziej rozchwytywanych modelek z Polski. 

Michalina Gutknecht rozpoczęła karierę w wieku 13 lat. Jest zawodowo związana z Uncover Models, a także z kilkoma innymi agencjami modelingowymi na całym świecie. W ciągu ostatnich lat współpracowała z takimi domami mody jak m.in. Chanel, Dolce & Gabbana, Balmain czy Off White. Pojawiła się również na okładkach wielu prestiżowych magazynów modowych. Poczynania zawodowe Michaliny można obserwować na jej oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 12 tysięcy osób. 

Michalina wciąż jest bardzo młoda. Ale już teraz można przyznać, że zrobiła spektakularną karierę. Czy Mikołaj Krawiecki, który wziął udział w castingu do Top Model 10, odniesie podobny sukces? Po emisji pierwszego odcinka jubileuszowego sezonu wiemy, że weźmie udział w bootcampie. To etap programu, podczas którego aspirujący modele i aspirujące modelki walczą o miejsce w domu modelek i modeli. Na razie nie wiadomo, czy będzie dane mu w nim zamieszkać, a także jak potoczą się jego ewentualne – dalsze losy w show. Chcąc się tego dowiedzieć, warto oglądać kolejne odcinki Top Model 10 oraz śledzić Glamour.pl, gdzie na bieżąco relacjonujemy to, co dzieje w poszczególnych epizodach.