Top Model, czyli największe modowe show w Polsce, powraca do telewizji. Dziesiąta – jubileuszowa edycja zasili ofertę programową TVN na jesień 2021. Castingi do programu odbyły się wiosną tego roku. Od tamtej twórcy / twórczynie Top Model regularnie ujawniają kolejne szczegóły związane z nowym sezonem. Znamy już m.in. datę premiery pierwszego odcinka, poza tym wiemy, kto zdobył srebrny bilet, a tym samym zagwarantował sobie miejsce na bootcampie. Co jeszcze? Sprawdź poniżej. 

Top Model 10 – jury. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński powrócą w nowej edycji programu?

Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów Top Model. W dziesiątej – jubileuszowej edycji programu ponownie zobaczymy Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego w roli jurorek i jurorów. To właśnie oni zdecydują o tym, kto zamieszka w domu modelek i modeli, a następnie którzy uczestnicy i które uczestniczki będą przechodzić do kolejnych odcinków Top Model 10

Top Model 10 – Michał Piróg w programie

W Top Model 10 powróci także Michał Piróg, który wspiera uczestników oraz uczestniczki na każdym etapie programu – począwszy od castingu, przez zadania, a na finale kończąc. Wiele osób uważa, że tancerz, choreograf i prezenter telewizyjny jest dobrą duszą modowego show. 

Top Model 10 – zwiastun

Do sieci trafiła już oficjalna zapowiedź Top Model 10. Oglądając trwający niespełna trzyminutowy film, przypominamy sobie, co działo w poprzednich edycjach (np. podczas finałów), a także poznajemy mnóstwo szczegółów tej, na której premierę wszystkie i wszyscy czekamy. Twórcy i twórczynie show ujawnili i ujawniły m.in., jak wyglądały castingi, w jakich zadaniach brali i brały udział uczestnicy i uczestniczki, a także jacy goście oraz jakie gościnie pojawią się w poszczególnych odcinkach modowego show. 

Top Model 10 – uczestnicy i uczestniczki

Kto weźmie udział w Top Model 10? To, kim są uczestnicy i uczestniczki nowej edycji programu, interesuje prawdopodobnie wszystkich widzów oraz wszystkie widzki. I zupełnie nas to nie dziwi. Niestety informacje na ten temat ujrzą światło dzienne dopiero za jakiś czas – po premierze odcinków z relacją z castingów, a także z bootcampu. Jednak naszym zdaniem warto czekać. Już po obejrzeniu  krótkiego wideo zapowiadającego Top Model 10, nie mamy wątpliwości, że nowej edycji będzie królować różnorodność. 

Top Model 10 – złoty bilet

Kto tym razem otrzyma złoty bilet, czyli przepustkę z castingu do domu modelek i modeli? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za jakiś czas. Jury przyznaje złoty bilet podczas castingów, z których relację możemy oglądać w pierwszych odcinkach każdego sezonu. Nic nie wskazuje na to, aby w tym wypadku miałoby być inaczej. 

Top Model 10 – srebrny bilet

Wiadomo już natomiast, kto otrzymał srebrny bilet, który gwarantuje miejsce na bootcampie (ostatnim, a zarazem jednym z najtrudniejszych etapów castingu w każdej edycji). Decydujący głos w tej sprawie mieli i miały widzowie i widzki modowego show. Ich zdaniem na udział w bootcampie najbardziej zasługiwała Anna Szepańska –mieszkanka Krakowa, która pracuje przy produkcji teledysków muzycznych. 30-latka była w przeszłości związana z modelingiem. Teraz chciałaby do tego wrócić. Jak poradzi sobie podczas bootcampu? Tego dowiedzmy się już niebawem. 

Zobacz także:

Top Model 10 – goście specjalni oraz gościnie specjalne

W Top Model nie brakuje gości oraz gościń specjalnych. Są to m.in. osoby związane z show-biznesem czy światem modelingu. Jaka jest ich rola w programie? To zależy. Wspierają uczestników i uczestniczki podczas zadań (np. tematycznych sesji zdjęciowych), udzielają im cennych rad oraz wskazówek albo biorą udział w tak zwanych panelach, podczas których oceniane są osoby biorące udział w programie. Ze wspomnianego już trailera dowiadujemy się, że w Top Model 10 pojawią się m.in. Wersow, Ewa Farna i Ralph Kamiński. Nazwiska innych gości, a także gościń specjalnych w Top Model 10 poznamy prawdopodobnie po starcie tej edycji. 

Top Model 10 – data premiery

Top Model 10 zasili jesienną ofertę TVN. Nowa edycja wystartuje tuż po wakacjach, czego dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się m.in. z oficjalnego profilu programu na Instagramie. Trwa tam bowiem odliczanie do premiery pierwszego odcinka, co z całą pewnością zainteresuje fanki oraz fanów show. Emisję zaplanowano na 1 września 2021 roku na kanale TVN. Zapisz tę datę w kalendarzu. Wszystko wskazuje bowiem na to, że jubileuszowy sezon Top Model będzie bardzo emocjonujący. 

 

 

Top Model 10 – gdzie oglądać?

Program Top Model 10 będzie emitowany na głównym kanale TVN. Premierę pierwszego odcinka zaplanowano na 1 września. I wszystko wskazuje na to, że kolejne także będzie można oglądać w środy. Możemy się również spodziewać, że (podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, a także innych formatów tej stacji) wszystkie epizody będą dostępne na platformie streamingowej Player. 

Top Model 10 – co dzieje się w programie?

Chcesz wiedzieć, co działo się w poszczególnych odcinkach Top Model 10? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, nie mogłaś / nie mogłeś lepiej trafić. O tym, co wydarzyło się w Top Model 2021, a także o szczegółach jubileuszowego sezonu będziemy bowiem regularnie informować na Glamour.pl. Stay tuned.