Stacja TVN potwierdziła, że powstanie dziesiąta, a co za tym idzie: jubileuszowa edycja Top Model. I nie mamy wątpliwości, że będzie ona wyjątkowa! Niestety ze względu na pandemię koronawirusa, która przybiera na sile, castingi do programu nie odbędą się w największych miastach w Polsce, ale online. Pierwszy etap właśnie się rozpoczął. Co zrobić, aby zgłosić się do Top Model 10 i zawalczyć o swoje marzenia? Oto wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat.

Top Model 10: casting online. Jak się zgłosić?

W związku z pandemią koronawirusa casting do Top Model 10 odbywa się online. Pierwszy etap rozpoczął się 29 marca 2021 roku, czyli dziś. Chcąc zgłosić się do programu, należy jedynie wysłać zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i (z jak najlepszej strony) zaprezentować się jurorom i jurorkom – Joannie Krupie, Kasi Sokołowskiej, Marcinowi Tyszce oraz Dawidowi Wolińskiemu. To dobra wiadomość dla osób, które stresowały się na samą myśl o pierwszym spotkaniu z jury. 

W Top Model 10 nie może zabraknąć oczywiście srebrnego biletu i złotego biletu. Jeśli chodzi o pierwszy z nich, Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński wybiorą po jednej osobie, która zasługuje na udział w programie, a następnie internauci / internautki zdecydują, kto z nich zasługuje na miejsce na bootcampie. Natomiast złoty bilet, który jury wręcza jednej osobie podczas castingu, gwarantuje jej miejsce w domu modelek i modeli (bez konieczności wzięcia udziału we wspomnianym już bootcampie). 

Na razie nie wiadomo, na kiedy zaplanowano datę premiery Top Model 10, jakie zadania czekają uczestników i uczestniczki modowego show, a także, jacy goście specjalni pojawią się w poszczególnych odcinkach. O wszystkich szczegółach będziemy jednak informować na bieżąco na Glamour.pl. Stay tuned