Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski zyskali popularność dzięki udziałowi w Top Model 9. Na początku oboje zachwycili jurorów i jurorki modowego show, a następnie zyskali sympatię widzek oraz widzów. Wiele osób wróżyło im wygraną w programie i tytuł kolejnej top modelki albo top modela. I chociaż nie udało im się zwyciężyć (zajęli odpowiednio drugie i czwarte miejsce), drzwi do świata modelingu stanęły przed nimi otworem. Ostatnio finalistka i finalista Top Model 9 zrealizowali nawet kilka wspólnych projektów. Wszystko wskazuje jednak na to, że łączą ich nie tylko relacje zawodowe. Czy Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski są parą?

Top Model 9: Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski są razem?

Podczas emisji poszczególnych odcinków z 9. edycji Top Model w mediach społecznościowych pojawiały się komentarze fanek oraz fanów, według których Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski bardzo do siebie pasują. Wszystko wskazuje na to, że między uczestnikiem oraz uczestniczką modowego show rzeczywiście jest coś więcej. Spostrzegawcze użytkowniczki oraz użytkownicy Instagramu zauważyli bowiem, że Mariusz opublikował ostatnio zdjęcie Patrycji na swoim Instagram Stories. I nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że finalista Top Model 9 opisał je za pomocą trzech emotikonek w kształcie serca. Zdjęcie możesz zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. 

Patrycja Sobolewska spotyka się z Mariuszem Jakubowskim? Wspomniane już zdjęcie na Instagram Stories uczestnika 9. edycji Top Model wzbudziło wiele emocji wśród jego obserwatorek i obserwatorów. Warto jednak wspomnieć, że jak dotąd główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali informacji związanych z łączącą ich relacją czy (ewentualnym) uczuciem. W związku z tym pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne oświadczenie Patrycji i Mariusza.