Dziewiąta edycja Top Model wystartowała 2 września 2020 roku, czyli dwa tygodnie temu. Ale już teraz mówi się o tym, że jest absolutnie wyjątkowa. W związku z pandemią koronawirusa program przybrał nieco inną formułę. Castingi do modowego show odbywały się online. Kandydaci musieli wysłać swoje zgłoszenie w formie wideo, następnie rozmawiali z jurorami za pośrednictwem komunikatora online, a dopiero później część z nich została zaproszona na spotkanie z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim w studiu. W odcinku nr 3, który został wyemitowany w ubiegłą środę, mogliśmy sprawdzić, jak kandydaci na profesjonalne modelki i modeli radzili sobie podczas bootcampu. Ci, którzy najbardziej spodobali się jury (i mowa tu zarówno o wyglądzie, jak i osobowości) wzięli udział w wyjątkowym pokazie mody. W Top Model 9 w domu modelek i modeli zamieszka 14 osób. Chcąc dowiedzieć się o nich czegoś więcej i poznać ich lepiej, zajrzałyśmy na ich profile na Instagramie.

Uczestnicy Top Model 9 na Instagramie

Top Model 9 to druga edycja, w której przyznano złoty bilet, który gwarantował miejsce w domu modeli i modelek. Tym razem otrzymała go 19-letnia Weronika Kaniewska z Bydgoszczy. Na jej profilu na Instagramie dominują zdjęcia z zawodów sportowych – nastolatka od dziecka jeździ bowiem konno i przyznaje, że jest to jej największa pasja.

W tym sezonie po raz pierwszy przyznano natomiast srebrny bilet, czyli przepustkę na bootcamp. O tym, kto go zdobędzie decydowali internauci w specjalnie przygotowanym głosowaniu online. Srebrny bilet trafił w ręce Dominika Berażańskiego. Okazuje się, że fani programu mieli dobre przeczucie. Dominik wywarł też bardzo dobre wrażenie na jurorach programu podczas bootcampu. Zgodnie stwierdzili, że należy mu się miejsce w domu modelek i modeli. Dominika obserwuje na Instagramie już ponad 25 tysięcy osób. Na jego profilu w popularnej aplikacji znajdziecie zdjęcia z amatorskich sesji, a także kilka selfie.

W domu modelek i modeli zamieszka także Łukasz Bogusławski, który urzekł jurorów swoją oryginalną urodą oraz hipnotyzującym spojrzeniem. Marcin Tyszka i Dawid Woliński przyznali, że uczestnik mógłby pójść w pokazach na Paris Fashion Week. Natomiast Kasia Sokołowska zauważyła, że Łukasz Bogusławski ma nie tylko ciekawą urodę, ale również osobowość. Na Instagramie uczestnika znajdziecie zdjęcia, dzięki którym dowiecie się, jak najchętniej spędza czas wolny – wykonane podczas imprez, podróży czy gry w koszykówkę. Łukasz opublikował także kilka zdjęć z sesji.

Top Model 9: Łukasz Bogusławski. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o uczestniku nowej edycji programu >>>

Sport jest także pasją rudowłosej piękności Wiktorii Chorążak, co widać m.in. na jej Instagramie. Uczestniczka Top Model 9 opublikowała na swoim profilu kilka zdjęć z ringu (w przeszłości trenowała bowiem boks), jak również z trybun. Na Instagramie Wiktorii Chorążak z Top Model 9 możecie również zobaczyć efekty sesji zdjęciowej inspirowanej filmem animowanym Merida Waleczna. Wow!

W przeciwieństwie do wcześniej wymienionych uczestników Top Model 9 Dominic D’Angelica jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i regularnie publikuje posty na Instagramie. Najczęściej są to zdjęcia z sesji zdjęciowych oraz selfie.

Top Model 9: Dominic D’Angelica – kim jest uczestnik programu? Oto wszystko, co musicie o nim wiedzieć >>>

Podobne zdjęcia (z sesji, jak również z wybiegów) publikuje Ernest Morawski, czyli uczestnik, który oczarował jury, na czele z Joanną Krupą. Myślicie, że uczestnik osiągnie spektakularny sukces w największym modowym show w Polsce?

Top Model 9: Ernest Morawski. Kim jest uczestnik nowej edycji programu? >>>

Top Model 9 – uczestnicy na Instagramie

„Opowieść o naukowcu, który chce zostać modelem w Top Model 9” – czytamy w bio Mariusza Jakubowskiego. 25-latek świetnie poradził sobie podczas sesji zdjęciowej na bootcampie, której tematem przewodnim były sporty wodne. Właśnie dlatego jurorzy postanowili dać mu szansę i zaprosili do dalszego etapu modowego show. Na jego profilu na Instagramie znajdziecie tylko 11 postów. Jednak wspomniany już opis jego konta nie pozostawia żadnych wątpliwości, że Mariusz Jakubowski będzie chciał relacjonować swój udział w Top Model 2020 w mediach społecznościowych. Możecie się więc spodziewać kolejnych zdjęć czy wideo. I to już niebawem!

Top Model 9: Mariusz Jakubowski – kim jest uczestnik dziewiątego sezonu show? >>>

Do domu modelek i modeli dostała się również Gracja Kalibabka, która przyszła na casting z bratem. Na jej profilu dominują zmysłowe zdjęcia z sesji w dwuczęściowym stroju kąpielowym, a także amatorskie zdjęcia wykonywane o zachodzie słońca. Grację obserwuje blisko 12,5 tysięcy osób. Dołączycie do tego grona?

Natomiast Karolina Kuczyńska na Instagramie najchętniej publikuje selfie. Na jej profilu znajdziecie również urocze zdjęcia z kilkuletnim synkiem. Przypomnijmy, że chłopiec towarzyszył młodej mamie i sushi masterce, która niedawno przeprowadziła się z Norwegii do Polski, podczas castingu.

Top Model 9: Karolina Kuczyńska. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o uczestniczce programu >>>

Kilka lat temu Maja Siwik współpracowała z profesjonalną agencją modelek i stawiała pierwsze kroki w branży fashion. Uczestniczka chętnie dzieliła się (i wciąż dzieli) efektami swojej pracy. Na opublikowanych przez nią zdjęciach na Instagramie widać, że jest bardzo fotogeniczna. Szczególny potencjał zauważył w niej Michał Piróg – to właśnie on przekonał jurorów, by dali jej szansę i zaprosili do kolejnego etapu Top Model 9.

Top Model 9: Maja Siwik. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o uczestniczce programu >>>

Kolejna uczestniczka Top Model 9 to Agnieszka Skrzeczkowska. Pisałyśmy o niej już wcześniej, ponieważ jej historia jest naprawdę inspirująca. Agnieszka na co dzień zajmuje się marketingiem, do tego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wspólnie ze swoją narzeczoną Karoliną Brzuszczyńską prowadzi kanał na platformie YouTube o nazwie Power Girls. Co więcej, regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie – najczęściej są to niezwykle urocze fotografie z ukochaną. Warto jednak dodać, że Agnieszka Skrzeczkowska ma na swoim koncie także współprace z różnymi markami.

Top Model 9: homoseksualna para dziewczyn na castingu – ich historia jest niesamowita. Czy Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska przejdą do kolejnego etapu programu? >>>

Patrycja Sobolewska absolutnie zachwyciła jurorów swoją urodą. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zwrócili szczególną uwagę na jej długie włosy oraz duże oczy. Komentarze pod jej zdjęciami na Instagramie to także komplementy. Uczestniczkę obserwuje 15,6 tysięcy osób – warto jednak zauważyć, że ta liczba z każdym odcinkiem wzrasta.

Top Model 9: Patrycja Sobolewska. Kim jest uczestniczka nowej edycji programu TVN? >>>

Mikołaj Śmieszek także jest aktywny na Instagramie. Uczestnik Top Model 2020 przez wiele lat trenował piłkę nożną i odnosił sukcesy w tej dyscyplinie. Postanowił jednak na poważnie zająć się modelingiem. Miejsce w domu modelek i modeli to dla niego wyjątkowe wyróżnienie. Podczas pokazu na bootcampie nie potrafił opanował łez wzruszenia. Jurorzy prawdopodobnie nie spodziewali się takiej reakcji, ale z całą pewnością docenili jego zaangażowanie.

Top Model 9: Mikołaj Śmieszek – kim jest uczestnik programu? Oto wszystko, co musicie o nim wiedzieć >>>

Nie zapominamy o Karolinie Płockiej, która także dostała się do programu! Dawid Woliński zauważył podczas bootcampu, że uczestniczka nie miała łatwego zadania - musiała pozować w trudnych warunkach, siedząc na wysokości. Niemniej jednak poradziła sobie świetnie. Zdjęcie z jej grupą znajdziecie na jej profilu na Instagramie. Karolina chętnie publikuje również selfie. 

Top Model 9: Karolina Płocka. Kim jest uczestniczka nowej edycji programu? >>>

Zdjęcia wszystkich uczestników Top Model 9 z Instagramu możecie zobaczyć w naszej galerii - na górze strony. Komu będziecie kibicować?