W trzecim odcinku Top Model 9 dowiedzieliśmy się, jak uczestnicy poradzili sobie podczas bootcampu, a następnie, kto dostał się do kolejnego etapu, czyli do finałowej 14 i zamieszkał w domu modelek i modeli. Do grona uczestników dziewiątej edycji Top Model należy m.in. Karolina Płocka, która zachwyciła Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego swoją delikatną urodą, a także zaimponowała im pewnością siebie. Ile ma lat i skąd pochodzi? Poznajcie ją lepiej!

Top Model 9: kim jest Karolina Płocka z nowej edycji programu?

Karolina Płocka ma 18 lat i marzy o karierze w modelingu. Na casting do Top Model 9 przyjechała z Wrocławia. Podczas spotkania z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim towarzyszyła jej mama. Uczestniczka modowego show przyznała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Dodała, że rodzice od zawsze akceptują to, jaka jest, bezgranicznie jej ufają i wspierają ją w realizacji marzeń - jednym z nich jest właśnie zaistnienie w świecie modelingu.

Jurorzy zwrócili uwagę nie tylko na wygląd Karoliny, ale również na jej osobowość. Młoda uczestniczka zaimponowała im swoją pewnością siebie. Stwierdziła bowiem, że świetnie czuje się przed aparatem czy kamerą i jest bardzo fotogeniczna. W związku z tym Marcin Tyszka postanowił zrobić jej kilka zdjęć. Jak się okazało, Karolina miała rację - jury zachwyciło się jej zdjęciami z balonami, które zostały wykonane przez uznanego fotografa podczas castingu do Top Model 9 (możecie je zobaczyć w naszej galerii - na górze strony).

Podczas castingu Karolina Płocka zdradziła także, dlaczego jest pewna siebie. W przeszłości uczestniczka padła ofiarą hejtu ze strony rówieśników. Jak sama przyznaje, to właśnie przez problemy ze znajomymi stała się „twardsza”.

Karolina Płocka przeszła do kolejnego etapu, jakim jest bootcamp. Podczas sesji zdjęciowej, która odbyła się w małej grupie i pod okiem jurorów 18-latka udowodniła, że ma zadatki na topmodelkę. Po pierwsze wyszła świetnie na zdjęciu. Poza tym nie jest jej straszna praca w trudnych warunkach – Karolina musiała pozować bowiem na wysokości, w bardzo niewygodnej pozycji. Mimo to poradziła sobie świetnie!

Top Model 9: uczestnicy. Kto dostał się do programu? >>>

Top Model 9: Karolina Płocka – Instagram

Chcąc lepiej poznać Karolinę Płocką, warto zajrzeć na jej profil na Instagramie. Uczestniczka Top Model 9 publikuje zdjęcia i wideo regularnie od maja 2020 roku, a jej konto obserwuje już ponad 18 tysięcy osób. Warto jednak zaznaczyć, że liczba ta zwiększa się po emisji kolejnych odcinków programu TVN. Na jej profilu w popularnej aplikacji dominują selfie. Poza tym obserwatorzy Karoliny Płockiej mogą zobaczyć relację z imprezy z okazji jej 18. urodzin. Podczas przyjęcia obowiązywał dress code „all white”. Karolina wyglądała naprawdę pięknie.

Zobacz także:

Top Model 2020: Karolina Płocka – chłopak

Czy Karolina Płocka ma chłopaka? Odpowiedź na to pytanie poznajemy, przeglądając zdjęcia ze wspomnianej już imprezy urodzinowej uczestniczki Top Model 9, która odbyła się pod koniec czerwca 2020 roku. Na jednym z nich widzimy całującą się Karolinę z tajemniczym chłopakiem. Wszystko wskazuje więc na to, że serce aspirującej modelki jest aktualnie zajęte.

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia Karoliny Płockiej, która jest jedną z 14 uczestników Top Model 9. 18-latka już na castingu podkreśliła, że jest bardzo fotogeniczna, a pozowanie sprawia jej przyjemność. Uważacie, że ma szansę na karierę w modelingu? Będziecie jej kibicować podczas programu?

Top Model 9 – gdzie oglądać?

O tym, jak poradzą sobie Karolina Płocka i pozostali uczestnicy Top Model 9 dowiemy się już niebawem – gdy zostaną wyemitowane kolejne odcinki modowego show TVN. Przypominamy, że poszczególne epizody emitowane są w środy o godz. 21:30. Każdy odcinek trwa ok. 64 minuty. Nie martwcie się jednak, jeśli nie możecie poświęcić środowych wieczorów na oglądanie Top Model 2020. Powtórki programu emitowane są bowiem w soboty o godz. 14:55. Odcinki modowego show dostępne są również na platformie streamingowej Player.

Top Model 9: uczestnicy programu na Instagramie. Poznajcie lepiej mieszkańców domu modelek i modeli >>>