Wiemy już, kto ma szansę wygrać Top Model 9! W trzecim odcinku programu wyłoniono wszystkich mieszkańców domu Top Model. W tym sezonie okazało się to wyjątkowo trudne ze względu na zmienioną nieco formułę programu. Z powodu pandemii koronawirusa wstępne castingi odbywały się online, więc zgłoszeń było mnóstwo, a do decydującej fazy wyłonienia uczestników Top Model, czyli bootcampu, jury w składzie Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Kasia Sokołowska mogło wybrać mniej osób niż do tej pory. Ale udało się! Nowa edycja Top Model to 15 zupełnie nowych, świeżych twarzy, które mają szansę na sukces w branży modelingu i show-biznesu. A dokładnie na 100 tysięcy złotych, kontrakt z renomowaną agencją modelek i modeli Model Plus oraz sesję w GLAMOUR. 


Zobacz także: Top Model 9: odcinek 3. Co się wydarzyło? Bootcamp i wyłonienie 14 uczestników nowej edycji programu

 

Top Model 9: uczestnicy 

Do domu Top Model 9 wszedł Dominik Bereżański, czyli zdobywca Srebrengo Biletu – przepustki do programu przyznanej przez internautów w ramach głosowania online na podstawie sugestii jurorów, Łukasz Bogusławski, Wiktoria Chorążak, Dominic D’Angelica, Mariusz Jakubowski, Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Ernest Morawski, Maja Siwik, Agnieszka Skrzeczkowska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek, a także Weronika Kaniewska. Wiktoria zdobyła z kolei Złoty Bilet, czyli zapewniła sobie uczestnictwo już w trakcie castingów i nie musiała uczestniczyć w bootcampie. 


Zobacz także: Top Model 9: uczestnicy, goście, data i godzina emisji. Gdzie oglądać? Wszystko, co musicie wiedzieć o nowej edycji programu