Wczoraj (8 września) wyemitowany został drugi odcinek Top Model 9, podczas którego poznaliśmy kolejnych uczestników programu. W bootcampie udział wezmą m.in. Mariusz Jakubowski, czyli 25-letni naukowiec z Gdyni, sushi master i młoda mama Karolina Kuczyńska oraz Łukasz Bogusławski - student filologii norweskiej i koszykarz o bardzo ciekawej, charakterystycznej urodzie. Pod koniec epizodu nr 2 dowiedzieliśmy się także, kto otrzymał złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modelek i modeli. Okazuje się, że jurorzy zachwycili się najbardziej Weroniką Kaniowską. Poznajcie ją bliżej.

Top Model 9: złoty bilet – kto go otrzymał?

Joanna Krupa zachwyciła się urodą Weroniki już na castingu online. Bardzo zależało jej na tym, by dziewczyna mogła pokazać się także Kasi Sokołowskiej, Marcinowi Tyszce i Dawidowi Wolińskiemu. 19-latka była bardzo zestresowana podczas spotkania z jurorami. Mimo to wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest piękna i ma ogromny potencjał – porównali ją do ikon modelingu lat 90.. Zasiadający w jury fotograf docenił także to, że Weronika jest bardzo naturalna. Dzięki temu nastolatka otrzymała złoty bilet. W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć zdjęcia i wideo z castingu – sprawdźcie, jak sobie poradziła!

Top Model 9 – kim jest Weronika Kaniewska, która otrzymała złoty bilet?

Kim jest Weronika Kaniewska? Uczestniczka Top Model 9, która absolutnie oczarowała jurorów i zdobyła złoty bilet, ma 19 lat oraz nieco ponad 178 cm wzrostu. Pochodzi z Bydgoszczy.

Jej największą pasją jest jeździectwo, o czym poinformowała podczas castingu do Top Model. Jak sama przyznaje, konie są w jej życiu od zawsze – mama przyprowadzała ją do stajni, gdy była małym dzieckiem. Na początku obserwowała, jak jeździ jej ciocia, następnie sama zaczęła trenować. Weronika ma na swoim koncie wiele osiągnięć w tej dyscyplinie sportu. Zdobyła m.in. złoty medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Miłość do koni można zauważyć także na instagramowym profilu Weroniki Kaniewskiej, gdzie od wczoraj przybyło kilka tysięcy nowych obserwatorów (ta liczba wciąż rośnie!). Uczestniczka Top Model 9 regularnie publikuje zdjęcia z ukochanymi zwierzętami, a także chwali się efektami mniej lub bardziej profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Top Model 9: odcinek 2. Znamy kolejnych uczestników programu i wiemy, kto otrzymał złoty bilet >>>