Za nami dopiero dwa odcinki Top Model 9, ale już teraz możemy mieć pewność, że ta edycja będzie wyjątkowa. W wyemitowanym dziś odcinku poznaliśmy kolejne osoby, które zrobiły najlepsze wrażenie na jurorach i przeszły do kolejnego etapu programu, jakim jest bootcamp. Dowiedzieliśmy się także, kto otrzymał złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modelek i modeli. Podobnie jak w pierwszym odcinku, tym razem nie brakowało emocji, łez szczęścia oraz wzruszeń. Sprawdźcie poniżej, komu udało się oczarować Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego.

Top Model 9 – poznajcie kolejnych uczestników programu

Pierwszy kandydat na topmodela, który pojawił się na castingu do nowej edycji największego modowego show w Polsce, to Mikołaj Śmieszek. 19-latek z Rabki Zdrój przez kilka lat trenował piłkę nożną i odnosił sukcesy w tej dziedzinie. Teraz jednak postanowił spróbować swoich sił w modelingu. Czy jurorzy zauważyli w nim potencjał? Kasia Sokołowska przyznała, że Mikołaj ma bardzo interesującą urodę. Natomiast Dawid Woliński postanowił zmienić jego stylizację na bardziej modową i rockową. Gdy Mikołaj pojawił się ponownie na wybiegu (w skórzanych spodniach i ramonesce) jury zdecydowało, że przechodzi do kolejnego etapu.

Następnie na wybiegu pojawiła się Karolina Kuczyńska. Uczestniczka jest (jak sama przyznaje) szczęśliwą mamą i szczęśliwą przyszłą żoną. Przez ostatnie sześć lat mieszkała w Norwegii, gdzie prowadziła własną restaurację sushi. Jak się okazało, do Polski, a konkretnie do Łomży wróciła dopiero miesiąc przed spotkaniem z jurorami na żywo. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zgodnie przyznali, że Karolina jest naprawdę śliczną dziewczyną. Postanowili dać jej szansę, a tym samym sprawdzić, jak poradzi sobie na bootcampie.

W castingu do Top Model 9 wzięły udział także Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska. Dziewczyny razem weszły na wybieg, ponieważ od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Co więcej, planują ślub w Barcelonie, na który zaproszenie otrzymał już Michał Piróg. Agnieszka na co dzień zajmuje się marketingiem, natomiast Karolina jest trenerką i zawodniczką MMA. Poza tym wspólnie prowadzą kanał Power Girls, gdzie regularnie publikują filmy związane z ich życiem prywatnym i nie tylko. Para totalnie oczarowała jurorów. Do kolejnego etapu przeszła jednak tylko Agnieszka Skrzeczkowska – zdaniem Joanny Krupy i pozostałych członków jury ma w sobie coś intrygującego.

Jury zdecydowało także, że swoich sił na bootcampie spróbują także Magda Konopka, czyli 30-latka z Gdyni o idealnej figurze, 23-letnia pracownica gabinetu stomatologicznego Eliza Vorobey oraz Oliwia Picz, która podczas castingu pochwaliła się swoimi umiejętnościami tanecznymi, a także zaraziła wszystkich wokół pozytywną energią.

Uczestnikiem, który absolutnie zachwycił jurorów, jest Łukasz Bogusławski. 21-latek studiuje filologię norweską, a jego pasją jest koszykówka. Wziął udział w castingu do Top Model, ponieważ od dawna słyszy, że ma ogromny potencjał i dostaje wiele propozycji od agencji modelingowych – stwierdził, że najwyższa pora zająć się tym tematem na poważnie. Łukasz ma bardzo charakterystyczną urodę – często dostaje komentarze na temat swojego wyglądu, ale nie ma zamiaru przejmować się opiniami nieznajomych. „Podoba mi się, jak się prezentujesz na wybiegu” – przyznała Kasia Sokołowska. Z kolei Marcin Tyszka stwierdził, że trudno byłoby przejść obok niego obojętnie, a to dużo znaczy w świecie mody i jest na tak. Jak się okazuje, Łukasz nie jest w typie Joanny Krupy. Jednak mimo to przewodnicząca jury zdecydowała, że uczestnik przechodzi dalej.

Kolejna osoba, która pojawiła się na castingu do Top Model 9, to instruktor tańca towarzyskiego Andrzej Szeląg. Po sesji zdjęciowej wykonanej przez Marcina Tyszkę jurorzy postanowili dać mu szansę – Joanna Krupa doceniła fakt, że Andrzej Szeląg jest nie tylko przystojny, ale również fajny, otwarty i odważny.

Zobacz także:

O karierze w modelingu marzy także Wiktoria Chorążak – 21-letnia mieszkanka Włocławka, której znakiem rozpoznawczym są piegi i naturalnie rude włosy. Zdaniem Joanny Krupy uczestniczka jest podobna do Blake Lively, czyli odtwórczyni roli Sereny van der Woodsen w kultowym serialu Plotkara. Wiktoria trenowała kiedyś boks. I choć bardzo to lubiła, a także osiągała sukcesy w tej dziedzinie, musiała zrezygnować ze sportu ze względu na trudną sytuację materialną. Od teraz nie będzie walczyć w ringu, ale na wybiegu – jurorzy postanowili dać jej bowiem szansę.

W tym odcinku nie brakowało zaskoczeń! Na casting do Top Model 9 zgłosił się bowiem Mariusz Jakubowski – 25-letni naukowiec, który specjalizuje się w naukach o zarządzaniu jakością. Prowadzi własną firmę i na co dzień zajmuje się kwestiami związanymi z fermentacją, w tym popularnym teraz napojem kombuchą. Jurorzy zwrócili uwagę na jego budowę ciała. Stwierdzili, że chcieliby zobaczyć go w kolejnym etapie. Jak naukowiec poradzi sobie na wybiegu? O tym przekonamy się już niebawem.

Następna uczestniczka zachwyciła jury nie tylko swoim wyglądem, ale również energią i determinacją. Laura, bo właśnie o nią chodzi, jest zdecydowanie niższa od wybiegowych modelek (ma 161 cm wzrostu), ale mimo to udało jej się przekonać Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego, że poradzi sobie w programie. Jak dotąd wzrost uniemożliwiał jej rozwój kariery modelki. Laura doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie Top Model może pozwolić jej zrealizować marzenia. Trzymamy kciuki!

Top Model 9: złoty bilet – kto go otrzymał?

Pod koniec drugiego odcinka Top Model 9 dowiedzieliśmy się, kto otrzymał złoty bilet. Do domu modelek i modeli od razu może wprowadzić się Weronika Kaniewska, czyli piękna 19-latka, której pasją jest jazda konna. Joanna Krupa zachwyciła się urodą uczestniczki jeszcze podczas castingu online i bardzo zależało jej na tym, bo pokazała się także pozostałym członkom jury. Weronika była bardzo zestresowana, ale mimo to udało jej się oczarować Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Podczas castingu wspierała ją mama, która przyznała, że gorzej zniesie rozłąkę niż jej córka. Niemniej jednak będzie jej kibicować.

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia i wideo uczestników, którzy dostali się do kolejnego etapu programu. Być może wśród nich jest zwyciężczyni albo zwycięzca Top Model 9!

Top Model 9: 1 odcinek za nami! Poznajcie pierwszych uczestników programu >>>