Za nami pierwszy odcinek Top Model 9, podczas którego jurorzy wybrali pierwszych uczestników nowej edycji modowego show. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zostali postawieni przed bardzo trudnym zadaniem – do programu zgłosiło się bowiem bardzo dużo interesujących osób. Na wyjątkowe zainteresowanie castingiem z całą pewnością wpłynął fakt, że jego pierwszy etap odbył się online. To ośmieliło niektóre osoby, a także pozwoliło na zaprezentowanie się jury tym, którzy nie mogli pojawić się na spotkaniu na żywo. Już jutro (9 września) poznamy kolejnych uczestników dziewiątego sezonu Top Model. Jednak stacja TVN już teraz zdradziła kilka szczegółów dotyczących nowego odcinka. Jak się okazuje, w castingu wzięły udział m.in. Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska – partnerki, autorki kanału Power Girls, których historia naprawdę inspiruje. Poznajcie je bliżej.

Top Model 9 - Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska na castingu do nowej edycji programu

Wczoraj do sieci trafiła krótka zapowiedź drugiego odcinka Top Model 9. Z wideo opublikowanym na oficjalnej stronie stacji TVN dowiadujemy się, że w castingu do nowej edycji modowego show wzięły udział m.in. Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska. Dziewczyny od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, w ubiegłym roku zaręczyły się, a teraz planują ślub w Barcelonie. Zaproszenie na ceremonię otrzyma m.in. Michał Piróg, który został całkowicie oczarowany przez uczestniczki castingu.

Na razie nie wiadomo, czy Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska przeszły do kolejnego etapu programu, jakim jest boot camp, a także czy zamieszkają w domu modelek i modeli. O tym, jakie wrażenie wywarły na Joannie Krupie, Kasi Sokołowskiej, Marcinie Tyszce i Dawidzie Wolińskim przekonamy się dopiero jutro po 21:30, czyli podczas emisji drugiego odcinka Top Model 9. Niemniej jednak warto poznać je bliżej. Co wiemy o Agnieszce i Karolinie?

Obie prowadzą dość popularne profile na Instagramie. Co więcej, Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska są autorkami kanału Power Girls. W swoich filmach poruszają m.in. tematy związane z życiem prywatnym oraz ze sportem. Na co dzień zajmują się jednak zupełnie czymś innym. Agnieszka Skrzeczkowska jest ekspertką od marketingu. Natomiast Karolina Brzuszczyńska to zawodniczka MMA i trenerka. Zdjęcia dziewczyn znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Karolina Pisarek powraca do „Top Model”! Wiemy, w jakiej roli pojawi się w programie >>>