Trwa dziewiąta edycja Top Model, która nieco różni się od poprzednich. Pierwszy etap castingów do programu odbył się bowiem online – aspirujące modelki i modele musieli wysłać krótkie wideo o sobie i wyróżnić się spośród tysięcy nadesłanych zgłoszeń. Wśród nich pojawił się film, który został nagrany w Norwegii. Za jego stworzenie odpowiada Karolina Kuczyńska. Jak się okazuje, uczestniczka Top Model 9 niedawno przeprowadziła się z Oslo do Łomży. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Sprawdźcie poniżej.

Top Model 9: Karolina Kuczyńska – wszystko, co musicie wiedzieć o uczestniczce programu

Karolina Kuczyńska ma 26 lat i 176 cm wzrostu. Jej wymiary to 84 / 69 / 93 cm. Uczestniczka Top Model 9 pochodzi z Łomży, jednak ostatnie sześć lat spędziła z partnerem i synkiem w Oslo. W stolicy Norwegii prowadziła własną restaurację – Karolina jest bowiem sushi masterem. Do Polski wróciła na przysłowiową chwilę przed rozpoczęciem modowego show.

Jak się okazuje, Karolina Kuczyńska wzięła udział w programie Top Model 9 za namową koleżanki. Z oficjalnej wizytówki uczestniczki na stronie internetowej TVN dowiadujemy się, że zaciągnęłaby ją na spotkanie z jurorami siłą – to się nazywa wiara w bliskich i wsparcie! Czytamy tam również, że Karolina Kuczyńska nie ma ulubionych projektantów mody. Uważa bowiem, że każdy ze światowej klasy designerów ma coś wyjątkowego do zaoferowania.

Top Model 9: Karolina Kuczyńska – Instagram

Podobnie jak pozostali uczestnicy Top Model 9, Karolina Kuczyńska jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 10 tysięcy osób – warto jednak dodać, że ta liczba wciąż rośnie. Kilka zdjęć z profilu Karoliny Kuczyńskiej na Instagramie możecie zobaczyć w naszej galerii (na górze strony).

Karolina Kuczyńska w Top Model 9

Karolinę Kuczyńską mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy w drugim odcinku Top Model 9. Uczestniczka przyszła na casting z kilkuletnim synkiem i partnerem. Jej uroda absolutnie zachwyciła jurorów modowego show. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński postanowili sprawdzić, jak młoda mama poradzi sobie w kolejnym etapie Top Model 2020, a tym samym dać jej szansę.

Podczas bootcampu Karolina Kuczyńska stwierdziła, że ma gorszą figurę niż pozostałe uczestniczki. Jak sama wyznała, nie wróciła jeszcze do formy sprzed ciąży, w której przytyła około 20 kg. Ale mimo to udowodniła, że zasługuje na miejsce w legendarnym domu modelek i modeli. Jurorzy zgodnie przyznali, że jest piękna i ma szansę na karierę w modelingu. Karolina przeszła dalej!

W czwartym odcinku Top Model 9 (wyemitowanym 23 września) mogliśmy sprawdzić m.in., jak uczestnicy programu radzą sobie podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, gdy muszą ze sobą konkurować. Przygotowano im awangardowe stylizacje, natomiast za plan posłużył sklep spożywczy – zadanie nie było łatwe. Karolina Kuczyńska konkurowała z Gracją Kalibabką. Uczestniczka zarzuciła starszej koleżance z programu, że wiedziała, jak zachowywać się podczas sesji, ponieważ w przeszłości pracowała jako modelka. Karolina przyznała, że rzeczywiście miała styczność z modelingiem (chodziła w pokazach i brała udział w sesjach zdjęciowych), ale było to dawno temu. Jak sama przyznała, kiedyś praca w tej branży wyglądała zupełnie inaczej, dlatego teraz wcale nie jest jej łatwiej.

Zobacz także:

Jak Karolina Kuczyńska poradzi sobie w kolejnych odcinkach? O tym przekonamy się już niebawem. Przypomnijmy, że kolejny epizod Top Model 9 zostanie wyemitowany 30 września 2020 roku, czyli jutro. Z oficjalnej zapowiedzi piątego odcinka wynika, że uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej nago. Zadanie będzie trudniejsze niż mogłoby się wydawać, bo fotografować będzie ich Marcin Tyszka – według wielu najbardziej surowy juror w Top Model 9. Otuchy uczestnikom doda natomiast jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce, czyli Julia Wieniawa.

Nie martwcie się jednak, jeśli nie macie czasu jutro o godz. 21:30. Tuż po zakończeniu emisji piątego odcinka Top Model 9 w telewizji trafi on na platformę streamingową Player. Z kolei programu zostanie wyemitowana w sobotę o godz. 14:55 na kanale TVN. To nie wszystko! O tym, co działo się w piątym odcinku Top Model 2020 będziecie mogli przeczytać również na Glamour.pl.

Top Model 9: Karolina Płocka. Kim jest uczestniczka nowej edycji programu? >>>