W czwartym odcinku Top Model 9, który został wyemitowany w ubiegłą środę, zobaczyliśmy m.in. jak uczestnicy programu radzą sobie podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych. Wiele emocji, a nawet kontrowersji wzbudziło wtedy zachowanie Gracji Kalibabki, czyli jednej z najmłodszych uczestniczek dziewiątej edycji modowego show. Nastolatka postanowiła bowiem poprawić makijaż, który chwilę wcześniej wykonał jej profesjonalistą. Jej zachowanie nie spodobało się zarówno makijażyście, pozostałym uczestnikom, jak i widzom programu. Niektórzy uznali nawet, że to właśnie Gracja Kalibabka powinna odpaść z programu. Jurorzy postanowili dać jej jednak szansę. Czy ją wykorzysta? Mamy nadzieję, że tak - bardzo możliwe, że przekonamy się o tym już w środę, gdy zostanie wyemitowany piąty odcinek Top Model 9. A zanim to nastąpi, poznajcie lepiej Grację Kalibabkę.

Top Model 9: Gracja Kalibabka w ogniu krytyki. Zachowanie uczestniczki nie spodobało się widzom programu >>>

Kim jest Gracja Kalibabka z Top Model 9?

Nazwisko Kalibabka brzmi znajomo? Nie bez przyczyny. Gracja jest bowiem córką znanego przestępcy, który w latach 80. uwodził i okradał zamożne kobiety. Podobno spotykał się ponad 2 tysiącami kobiet i doczekał się 28 dzieci. Co więcej, Jerzy Kalibabka, bo własnie tak brzmi jego nazwisko, stał się inspiracją do stworzenia głośnego serialu Tulipan. Naczelny uwodziciel PRL-u trafił na kilka lat do więzienia, a następnie wrócił do rodzinnego Dziwnowa. Wtedy poznał 16-letnią dziewczynę – związał się z nią na stałe. Para doczekała się piątki dzieci, w tym Gracji i Jacka, którzy postanowili spróbować swoich sił w programie Top Model.

Jak Gracja i Jacek Kalibabka poradzili sobie na castingu do Top Model 9? Jurorzy modowego show byli nimi zachwyceni - postanowili dać im szansę, a tym samym sprawdzić, jak poradzą sobie w kolejnym etapie. Podczas bootcampu Gracja i Jacek robili wszystko, by zamieszkać w legendarnym domu modelek i modeli. A tylko córka Jerzego Kalibabki znalazła się w finałowej 14. Warto ją bliżej poznać!

Top Model 9: Gracja Kalibabka – oto wszystko, co musicie wiedzieć o uczestniczce programu

Gracja Kalibabka ma 18 lat i pochodzi ze wspomnianego już Dziwnowa nad polskim morzem. Ma niemal idealne wymiary (86 / 65 / 96 cm) i wzrost modelki, a mianowicie 179 cm. Poza tym zachwyca swoją urodą, co docenili m.in. jurorzy podczas castingu do Top Model 9.

Z oficjalnej strony internetowej TVN dowiadujemy się, że pasją Gracji Kalibabki jest muzyka. Jak się okazuje, wraz z tatą i rodzeństwem stworzyła zespół muzyczny Kalibabki – w przeszłości występowali festiwalach. Teraz natomiast Gracja Kalibabka chce spróbować swoich sił w modelingu – to właśnie z tą branżą wiąże swoją przyszłość. Inspiruje się mediami społecznościowymi, a jej ulubionym projektantem jest Yves Saint Laurent.

Jak sama przyznaje, jest romantyczką i optymistką. Chciałaby żyć w otoczeniu pozytywnych, jak również inspirujących osób, czego dowiadujemy się z oficjalnej wizytówki Gracji Kalibabki na stronie internetowej TVN. Co więcej, twardo stąpa po ziemi i jest bardzo pracowita. Te cechy z całą pewnością przydadzą się podczas pracy modelki w przyszłości.

Gracja Kalibabka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją blisko 18 tysięcy osób. Uczestniczka Top Model 9 regularnie publikuje zdjęcia z sesji zdjęciowych, które udało jej się zrealizować podczas programu. W social mediach podzieliła się także efektami sesji zdjęciowej promującej nową kolekcję marki Paprocki & Brzozowski, której została twarzą. W kampanii pojawił się również Mikołaj Śmieszek. Przypomnijmy, że współpraca z rodzimym brandem to nagroda dla uczestników Top Model 9. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj: Gracja Kalibabka i Mikołaj Śmieszek w kampanii Paprocki & Brzozowski. Zobaczcie zdjęcia!

Top Model 9 – gdzie oglądać?

Jeśli chcecie sprawdzić, jak Gracja Kalibabka i pozostali uczestnicy radzą sobie w Top Model 9, rezerwujcie sobie środowe wieczory. Odcinki modowego show emitowane są o godz. 21:30 i trwają około 64 min. Nie martwcie się jednak, jeżeli macie inne plany. W soboty o godz. 14:55 emitowane są bowiem powtórki programu. Odcinki Top Model 9 są dostępne także na platformie streamingowej Player – możecie je obejrzeć w każdej chwili. Co więcej, o tym, co działo się w programie przeczytacie na Glamour.pl.