Za nami castingi do Top Model 9 i bootcamp, podczas którego uczestnicy walczyli o miejsce w finałowej 14. Jedną z osób, która już niedługo wprowadzi się do domu modelek i modeli, jest Ernest Morawski. Relację z jego spotkania z jurorami mogliśmy obejrzeć już w pierwszym odcinku show. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zachwycili się urodą i figurą Ernesta Morawskiego. Szczególną uwagę zwrócili na jego twarz oraz hipnotyzujące spojrzenie. Poza tym niezwykle docenili jego skromność. Kim jest Ernest Morawski prywatnie? Czym się zajmuje na co dzień? Oto wszystko, co musicie wiedzieć o tym uczestniku Top Model 2020.

Top Model 9: Ernest Morawski. Kim jest uczestnik nowej edycji programu?

Ernest Morawski ma 20 lat i 185 cm wzrostu. Aspirujący model pochodzi z miejscowości Trzcińsko-Zdrój, która znajduje się w województwie zachodnio-pomorskim. Cecha, którą ujął jurorów Top Model 9 na czele z Joanną Krupą, to skromność. Uczestnik dziewiątej edycji największego modowego show w naszym kraju próbował swoich sił w modelingu już wcześniej. Zdecydował się na udział w Top Model 9, ponieważ chciałby zająć się tym na poważnie. Kandydat na profesjonalnego modela doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że modowe show jest przepustką do świata modelingu (nie tylko w Polsce), a także show-biznesu i może mu pomóc w rozwoju kariery. Przypomnijmy, że zwycięzca Top Model otrzyma czek o wartości 100 tysięcy złotych, podpisze kontrakt z renomowaną agencją modelingową Model Plus, a także pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR. Jest o co walczyć!

Warto wspomnieć, że uczestnik zachwycił nie tylko Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Kasię Sokołowską i Dawida Wolińskiego, ale również widzów Top Model 9. Wiele osób wspiera go, a także wróży mu zwycięstwo w programie i karierę w branży mody. Zgadzacie się z tym?

Chcąc lepiej poznać Ernesta Morawskiego, warto zajrzeć na jego profil na Instagramie. Uczestnika Top Model 9 obserwuje już blisko 25 tysięcy osób (warto zaznaczyć, że ta liczba wciąż rośnie!). Ernest Morawski najchętniej publikuje w mediach społecznościowych selfie, a także chwali się efektami bardziej profesjonalnych sesji zdjęciowych. Pod zdjęciami nie brakuje oczywiście pozytywnych komentarzy z komplementami. Co więcej, Ernest Morawski prowadzi profil w serwisie MaxModels, który zrzesza zarówno profesjonalnych modeli, fotografów, stylistów, fryzjerów, makijażystów oraz fotoedytorów, jak i amatorów. W formularzu na platformie Ernest zaznaczył, że ma niewielkie doświadczenie. Warto jednak zauważyć, że do tej pory opublikował tam 116 zdjęć, a także został finalistą konkursu The Look Of The Year 2019. Gratulujemy!

Czym zajmuje się na co dzień Ernest Morawski? W sieci na razie nie ma za dużo informacji na jego temat. Ale spokojnie. Przewidujemy, że Ernesta Morawskiego będziemy mogli poznać lepiej w kolejnych odcinkach Top Model 9. Sprawdzimy także, jak uczestnik radzi sobie podczas sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz innych zadań, które twórcy programu i goście specjalni zaplanowali dla uczestników.

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia Ernesta Morawskiego, a także filmy. Uważacie, że ma szansę na karierę w modelingu?

Top Model 9 - uczestnicy

Ernest Morawski jest jednym z 14 uczestników Top Model 2020. Poza nim w domu modelek i modeli zamieszkają: Weronika Kaniewska, która otrzymała złoty bilet i dzięki temu nie musiała brać udziału w bootcampie, Dominik Bereżański – zdobywca srebrnego biletu, czyli przepustki z castingu internetowego na bootcamp (o tym, kto go zdobędzie decydowali internauci), Łukasz Bogusławski, Wiktoria Chorążak, Dominic D’Angelica, Mariusz Jakubowski, Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Ernest Morawski, Maja Siwik, Agnieszka Skrzeczkowska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek oraz Karolina Płocka. Możecie poznać ich lepiej, klikając w poniższy link.

Zobacz także:

Top Model 9: uczestnicy programu na Instagramie. Poznajcie lepiej mieszkańców domu modelek i modeli >>>

Jeśli chcecie sprawdzić, jak Ernest Morawski i pozostali uczestnicy radzą sobie w Top Model 9, to rezerwujcie sobie godz. 21:30 w każdą środę. Właśnie wtedy emitowane są bowiem poszczególne odcinki modowego show. Każdy z nich trwa ok 64 minuty. Powtórki możecie oglądać natomiast w soboty o godz. 14:55. Oczywiście na antenie TVN.