Znamy już uczestników dziewiątej edycji Top Model, czyli największego modowego show w Polsce. Za nami trzy odcinki programu, podczas których dowiedzieliśmy się, jak w tym sezonie wyglądały castingu, a także, co działo się podczas bootcampu (przypomnijmy, że zasady Top Model zostały nieco zmienione ze względu na pandemię koronawirusa). Najwyższa pora poznać mieszkańców domu modelek i modeli. Jedną z uczestniczek Top Model 9 jest Patrycja Sobolewska. Dziewczyna, która może pochwalić się pięknymi włosami w odcieniu słonecznego blondu, zachwyciła Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego swoją naturalną urodą, a także skromnością. Co warto o niej wiedzieć? Przeczytajcie poniższy tekst, aby poznać Patrycję Sobolewską lepiej.

Top Model 9 - kim jest Patrycja Sobolewska?

Patrycja Sobolewska ma 23 lata i na co dzień studiuje na jednej z poznańskich uczelni. Uczestniczka Top Model pomaga także swojemu tacie w ośrodka wypoczynkowego – znajduje się on w okolicach Inowrocławia. Patrycja marzy jednak o karierze w modelingu. Czy ma szansę na podbój świata mody? Jurorzy Top Model 9 są tego absolutnie pewni.

Podczas castingu do programu Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zachwycili się urodą Patrycji Sobolewskiej. Ich zdaniem jest piękna, świetnie porusza się po wybiegu, do tego jest bardzo fotogeniczna. Jedyne, nad czym musi popracować, to swoja samoocena – dziewczyna jest bardzo nieśmiała. Podobnego zdania są widzowie modowego show TVN. Przyznają, ze uczestniczka Top Model 9 jest bardzo naturalna, a zarazem śliczna. Wiele osób porównuje ją do Karoliny Pisarek i Kasi Szklarczyk. Co więcej, wróżą jej podobny sukces w modelingu.

Patrycja Sobolewska świetnie poradziła sobie także podczas bootcampu. Zadaniem uczestników Top Model 9 było wykonanie jak najlepszego zdjęcia grupowego o ściśle określonym temacie, np. bunt czy sporty wodne. Jurorzy, którzy postanowili dać jej szansę i zaprosili do domu modelek i modeli, nie mają wątpliwości, że 23-latka ma zadatki na światowej klasy modelkę.

Top Model 2020: Patrycja Sobolewska – Instagram

Jeżeli chcecie lepiej poznać Patrycję Sobolewską z Top Model 9, koniecznie zajrzyjcie na jej profil na Instagramie. Aspirująca modelka rzadko wrzuca posty do sieci – najczęściej są to selfie oraz amatorskie zdjęcia wykonane smarfonem. Niemniej jednak Patrycja może pochwalić się bardzo zaangażowanym gronem odbiorców. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 17 tysięcy osób (warto dodać, że followersów wciąż przybywa), natomiast opublikowane przez nią zdjęcia zdobywają po kilka tysięcy polubień i mnóstwo komentarzy. Wybrane zdjęcia z profilu Patrycji Sobolewskiej z Top Model 2020 możecie zobaczyć także w naszej galerii – na górze strony.

Top Model 9: uczestnicy programu na Instagramie. Poznajcie lepiej mieszkańców domu modelek i modeli >>>

Top Model 9 – uczestnicy

Patrycja Sobolewska należy do grona 14 uczestników Top Model 9, którzy zrobią wszystko, by zaistnieć w świecie modelingu. W domu modelek i modeli zamieszkają również Dominik Bereżański, Gracja Kalibabka, Maja Siwik, Karolina Płocka, Mikołaj Śmieszek, Mariusz Jakubowski, Weronika Kaniewska, Wiktoria Chorążak, Łukasz Bogusławski, Dominic D’Angelica, Karolina Kuczyńska, Maja Siwik oraz Agnieszka Skrzeczkowska. Komu kibicujecie najbardziej?

Zobacz także:

Top Model 2020 – wszystko, co musicie wiedzieć o dziewiątej edycji programu

Patrycja Sobolewska i pozostali uczestnicy Top Model 9 nie mieli łatwego zadania. W związku z pandemią koronawirusa castingi do nowej edycji modowego show odbyły się online. Najpierw aspirujący modele musieli wysłać wideo o sobie, a następnie niektóre osoby zostały zaproszone na spotkanie z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim w studiu nagraniowym. Podczas drugiego etapu castingów kandydatów na profesjonalne modelki i modeli wspierał oczywiście Michał Piróg, czyli dobry duch tego programu. Bootcamp także nieco się zmienił. Uczestnicy zostali podzieleni na mniejsze grupy, które nie mogły się ze sobą spotykać przed ogłoszeniem wyników. O tym, kto zamieszka w domu modelek i modeli główni zainteresowani całą sprawą dowiedzieli się tuż przed wejściem na specjalnie przygotowany wybieg.

Program Top Model 9 emitowany jest w każdą środę o godz. 21:30 na antenie TVN. Przed nami piąty odcinek modowego show (rezerwujcie sobie dzisiejszy wieczór!). Po zakończeniu emisji w telewizji odcinek będzie dostępny także na platformie streamingowej Player. Z kolei powtórki Top Model 2020 emitowane są w soboty o godz. 14:55. Każdy odcinek trwa około 64 minuty.

W poszczególnych odcinkach Top Model 2020 pojawią się goście. Wśród nich gwiazdy, na czele z Julią Wieniawą, Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radkiem Majdanem, redaktor naczelne pism modowych, w tym Katarzyna Dąbrowska, która jest odpowiedzialna za magazyn GLAMOUR oraz projektanci i modelki.

Zwycięzce lub zwyciężczynię Top Model 9 czekają wyjątkowe nagrody - czek o wartości 100 tysięcy złotych, kontrakt z renomowaną agencją modelek i modeli Model Plus, a także sesja okładkowa w magazynie GLAMOUR. Jest o co walczyć!