Top Model 9 trwa w najlepsze! Jednym z uczestników dziewiątej edycji modowego show jest Łukasz Bogusławski. Aspirujący model zachwycił jurorów programu swoją oryginalną, a zarazem bardzo ciekawą urodą. Joannie Krupie, Kasi Sokołowskiej, Marcinowi Tyszce i Dawidowi Wolińskiemu spodobała się również jego osobowość. Dlatego postanowili dać mu szanse. Podczas bootcampu Łukasz Bogusławski udowodnił, że ma zadatki na topowego modela – poradził sobie świetnie zarówno na wybiegu, jak i na sesji zdjęciowej w grupach. Dzięki temu trafił do domu modelek i modeli. Najwyższa pora, by poznać lepiej tego uczestnika Top Model 9.

Top Model 9: Łukasz Bogusławski – kim jest uczestnik nowej edycji programu?

Łukasz Bogusławski ma 21 lat i 195 cm wzrostu, natomiast jego wymiary to 97 / 75 / 94 cm. Uczestnik Top Model 9 mieszka w Warszawie, gdzie studiuje filologię norweską. Podczas spotkania z jurorami modowego show zaprezentował swoją wiedzę i umiejętności, czym nieco zaskoczył Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego.

Co ciekawe, Łukasz Bogusławski rozważał także karierę prawniczą – w ten sposób mógłby podtrzymać tradycje rodzinne. Stwierdził jednak, że nie jest to zawód dla niego. Zdecydowanie bliżej mu do prezentera telewizyjnego, polityka czy mówcy motywacyjnego, czego dowiadujemy się z jego „wizytówki” na oficjalnej stronie internetowej TVN. Jak się okazuje, jest bardzo otwarty na świat i ludzi, poza tym lubi głośno wyrażać swoje zdanie. Teraz natomiast spróbuje swoich sił w modelingu. Łukasz ma bowiem bardzo charakterystyczną, a zarazem ciekawą urodę. Jury już podczas castingu do Top Model 9 zgodnie przyznało, że ma szansę na międzynarodową karierę w tej branży.

Warto również wspomnieć o sukcesach sportowych, jakie ma na koncie Łukasz Bogusławski. Uczestnik Top Model 2020 od 12 roku życia gra w koszykówkę. Co więcej, kilka lat temu przeprowadził się do Krakowa, by trenować, a tym samym doskonalić swoje umiejętności w szkole Marcina Gortata. Następnie grał w barwach Cracovii Kraków.

Top Model 9: Mikołaj Śmieszek – kim jest uczestnik programu? Oto wszystko, co musicie o nim wiedzieć >>>

Top Model 2020: Łukasz Bogusławski – modeling

Jak się okazuje, w przeszłości Łukaszem Bogusławskim interesowało się wiele agencji modelingowych. Uczestnik Top Model 9 nie podpisał jednak żadnego kontraktu. Dlaczego? Mama Łukasza Bogusławskiego, która zawodowo związana jest z prawem, przyznała, że warunki umowy (niestety) nie były korzystne.

Top Model 9: Łukasz Bogusławski – Instagram

Podobnie jak pozostali mieszkańcy domu modelek i modeli, Łukasz Bogusławski aktywnie prowadzi konto na Instagramie. W mediach społecznościowych obserwuje go ponad 30 tysięcy osób. Na jego profilu pojawiają się zdjęcia z amatorskich sesji, fotki z imprez oraz z wakacji, a ostatnio także efekty swojej pracy z topowymi fotografami w Top Model 9. W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie kilka zdjęć Łukasza Bogusławskiego. Będziecie mu kibicować w programie?

Zobacz także:

Top Model 9 – gdzie oglądać?

Chcecie być na bieżąco z poczynaniami uczestników Top Model 9? W takim razie przypominamy, że odcinki modowego show emitowane są w każdą środę o godz. 21:30. Oczywiście na kanale TVN. Co więcej, tuż po zakończeniu emisji w telewizji odcinki trafiają na platformę streamingową Player – możecie je obejrzeć za darmo. Powtórki Top Model 9 emitowane są natomiast w soboty o godz. 14:55. To nie wszystko! Pamiętajcie, że o tym, co dzieje się w każdym odcinku programu, a także o uczestnikach dziewiątej edycji możecie przeczytać również na Glamour.pl.

Top Model 9: sesja nago [WSZYSTKIE ZDJĘCIA] Gościem specjalnym Julia Wieniawa >>>