Za nami finał Top Model 9. W tej edycji o nagrodę główną, czyli kontrakt z agencją modelingową Model Plus, sesję okładkową GLAMOUR oraz czek o wartości 100 tysięcy złotych walczyli Patrycja Sobolewska, Weronika Kaniewska oraz Mikołaj Śmieszek. Najlepszy okazał się jednak 19-letni uczestnik pochodzący z Rabki Zdrój. Mikołaj Śmieszek zachwycił jurorów już na castingu do Top Model 2020. Następnie zaskarbił sobie sympatię widzów, a także zdobył uznanie gości specjalnych programu,  którzy docenili m.in. jego ciężką pracę. W środę 25 listopada wyemitowano ostatni odcinek Top Model 9. Warto jednak pamiętać, że to nie koniec, ale początek kariery Mikołaja Śmieszka w modelingu, jak również jego przygody z show-biznesem. W związku z tym warto poznać go trochę lepiej. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o zwycięzcy Top Model 9!

Top Model 9: Mikołaj Śmieszek – kim jest uczestnik programu?

Mikołaj Śmieszek ma 19 lat, 187 cm wzrostu, a jego wymiary to 98 / 80 / 97 cm. Uczestnik Top Model 9 pochodzi z Rabki Zdrój, natomiast kilka miesięcy temu przeprowadził się do Warszawy. Na castingu do modowego show Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zachwycili się jego wysportowaną sylwetką. Okazuje się, że Mikołaj Śmieszek osiągnął takie efekty dzięki ciężkim treningom na boisku. Przez wiele lat trenował bowiem piłkę nożną. I choć miał na koncie pierwsze sukcesy w tej dziedzinie, zrezygnował z kariery sportowca. Postanowił spróbować swoich sił w modelingu. Drzwi do świata modelingu ma przed nim otworzyć właśnie program Top Model 2020.

Z oficjalnej strony internetowej TVN dowiadujemy się, że Mikołaj Śmieszek z Top Model 9 jest bardzo ambitny, poza tym sporo od siebie wymaga. Co więcej, bardzo nie lubi przegrywać. Jest niesamowicie towarzyski, co widzowie Top Model 2020 mogli zauważyć już w pierwszych odcinkach programu. 19-latek świetnie dogaduje się z innymi uczestnikami, a także wspiera ich. Do tego bardzo szybko udało mu się zaskarbić sobie sympatię widzów największego modowego show w Polsce. Fani Top Model 9 zwracają uwagę m.in. na poczucie humoru Mikołaja Śmieszka oraz jego pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

Top Model 2020: Mikołaj Śmieszek – metamorfoza w programie

Mikołaj Śmieszek nie bał się metamorfozy, bo wiedział, że jego włosy są w rękach profesjonalistów. Takiej zmiany jednak się nie spodziewał. Fryzjerzy, który pracowali na planie Top Model 9, a także jurorzy show uznali, że Mikołaj Śmieszek będzie wyglądał świetnie w platynowym blondzie (przypomnijmy, że naturalny kolor jego włosów to ciemny brąz). Uczestnik modowego show nie krył swojego zaskoczenia, ale i zachwytu. Marcin Tyszka porównał go natomiast do Eminema.

Mikołaj Śmieszek w Top Model 9

Trzeba przyznać, że Mikołaj Śmieszek radził sobie świetnie w Top Model 9 – i to zarówno podczas sesji zdjęciowych, jak i na wybiegu. Przysłowiowe „to coś” zauważyli w nim m.in. projektanci Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Duet zaprosił go nawet do współpracy. Dzięki temu Mikołaj Śmieszek został twarzą kampanii promującej nową linię Plants by paprocki&brzozowski. W kampanii wystąpiła także Gracja Kalibabka. Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ >>> Gracja Kalibabka i Mikołaj Śmieszek w kampanii Paprocki & Brzozowski. Zobaczcie zdjęcia.

Mikołaj Śmieszek okazał się najlepszy podczas (aż!) pięciu paneli. Pojechał na Athens Xclusive Designers Week, gdzie wziął udział w kilku pokazach mody. Ciężko pracował i dzięki temu dotarł do samego finału, a następnie zwyciężył. 

Top Model 9: Mikołaj Śmieszek na Instagramie

Niedawno Mikołaj Śmieszek założył nowe konto na Instagramie. Pierwsze zostało bowiem zablokowane. Jak się okazuje, ktoś próbował podszyć się pod uczestnika Top Model 9. Nowy – oryginalny profil Mikołaja Śmieszka w popularnej aplikacji obserwuje już ponad 233 tys. osób. W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć kilka opublikowanych przez niego zdjęć.

Zobacz także:

Top Model 9: uczestnicy programu na Instagramie. Poznajcie lepiej mieszkańców domu modelek i modeli >>>