Produkcja Hotel Paradise 3 ani na chwilę nie zwalnia tempa. Ostatnio z programu odpadła Karolina, ale szybko okazało się, że to tak naprawdę jeszcze nie był koniec jej przygody w show. Atrakcyjna szatynka usłyszała od prowadzącej Klaudii El Dursi, że ma do spełnienia jeszcze jedno ważne zadanie - wskazać uczestnika, który razem z nią pożegna się z programem. - Wybieram osobę, która dzisiaj bardzo nacisnęła mi na odcisk - stwierdziła bez chwili wahania i wyznaczyła Kamila. W jego miejsce w hotelu na Zanzibarze pojawia się zupełnie nowy uczestnik. Udało nam się już ustalić, że jest to Mariusz Jurek.

Mariusz Jurek - wiek, Instagram, „Hotel Paradise 3”

Co ciekawe, osobą, która niezwykle żywiołowo zareagowała na pojawienie się nowego mieszkańca hotelu, była Ola. Internauci sugerują nawet, że przywitała się ona z Mariuszem tak jakby już się wcześniej skądś znali. Okazało się, że mieli rację! Ola przyznała się, że faktycznie zna Jurasa już od paru lat.

A co wiemy o samym Mariuszu? Juras, jak mówią do niego znajomi, ma 25 lat i pochodzi z Krakowa. Szybki rzut oka na zdjęcia, które można znaleźć na jego profilu na Instagramie (@mariusz.hotelparadise3, a do niedawna @mariuszjurekpl), pozwala przypuszczać, że nowy uczestnik trzeciego sezonu randkowego show telewizyjnej Siódemki nie stroni od wizyt na siłowni. Swoje wyrzeźbione ciało ozdabia tatuażami - ma je m.in. na ręce i w okolicach szyi.

Mariusz Jurek - praca, zainteresowania

Mariusz pracuje jako kelner. Jego pasje to sport, taniec i gotowanie. Z ostatnich instagramowych postów Jurasa wynika również, że najprawdopodobniej przymierza się on do otwarcia własnej marki odzieżowej. Na paru profesjonalnie wykonanych zdjęciach i filmikach ma na sobie T-shirt z napisem Mental Disaster. Czy tak właśnie brzmi nazwa jego brandu? Z pewnością przekonamy się o tym już niedługo.

Póki co, zachęcamy was do przyjrzenia się nowemu uczestnikowi Hotel Paradise 3 - jego najlepsze zdjęcia znajdziecie już teraz w naszej GALERII.

Myślicie, że Mariusz Jurek namiesza w programie?