Marks & Spencer wraca do Polski!

Wam też było przykro, kiedy  i zamknęła 11 sklepów, jakie miała w naszym kraju? Teraz powraca! To dobra wiadomość, ale jest też i zła – Marks & Spencer powraca, ale nie w pełnym wymiarze. Jeśli liczyłyście, że znów zrobicie zakupy odzieżowe, musimy was rozczarować, ale jeśli w pierwszej chwili pomyślałyście, że znów kupicie maślane ciasteczka, sosy, marmolady i ziołowe herbaty, będziecie zadowolone – w Polsce znów będzie można kupić wybrane produkty spożywcze marki. Kiedy i gdzie będzie można zrobić zakupy?

Kiedy znów będzie można kupić w Polsce produkty spożywcze Marks & Spencer?

Produkty spożywcze Marks & Spencer będzie można kupić w Polsce od 17 czerwca. To właśnie wtedy trafią do oferty internetowego sklepu z żywnością Frisco.pl, który działa (i dostarcza) na terenie Warszawy. W sprzedaży dostępnych będzie prawie 100 produktów marki. Znane z wysokiej jakości produkty i świetnych składów produkty spożywcze Marks & Spencer od zawsze cieszyły się uznaniem i popularnością, to właśnie między innymi dlatego Frisco.pl postanowiło włączyć je do swojej oferty i w ten sposób wyróżnić się od konkurencji.

„To dla nas niezwykle ważne, aby oferta Frisco.pl dawała możliwość dużego wyboru marek w najpopularniejszych kategoriach produktów, ale również dostęp do unikalnego asortymentu, niespotykanego w ofercie standardowych sklepów” – podkreśla Jacek Palec, prezes marki. A my cieszymy się, że postawili właśnie na produkty Marks & Spencer. Licząc, że powrócą także owsianki – nasze ulubione! Czekacie?

Powstała nowa odmiana awokado. Będziecie zachwyceni! >>>