Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzą szczęśliwy związek od ponad dwóch lat. Bez wątpienia tworzą jedną z najbardziej uroczych par w rodzimym show-biznesie. Fani nie mają wątpliwości, że dziennikarze i podróżnicy totalnie do siebie pasują, a to m.in. ze względu na wspólną pasję. Zakochani bardzo dbają o swoją prywatność. Właśnie dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że informacje o zaręczynach Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego ujrzały światło dzienne dopiero po roku.

Pod koniec marca 2020 roku okazało się, że Przemek Kossakowski nazwał Martynę Wojciechowską swoją narzeczoną w jednym z odcinków programu Down the Road. Zespół w trasie. Program realizowano na długo przed emisją poszczególnych epizodów, co jedynie potwierdza fakt, że para zaręczyła się jeszcze w 2019 roku. Jak dotąd dziennikarze i podróżnicy nie zabrali głosu w tej sprawie. Jednak w ubiegły weekend prowadząca program Kobieta na krańcu świata opublikowała post na Instagramie, którego opis nie pozostawia żadnych wątpliwości – Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się!

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemkiem Kossakowskim!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się. Co więcej, informacje na ten temat potwierdziła główna zainteresowana całą sprawą. W sobotę na profilu Martyny Wojciechowskiej na Instagramie pojawił się post, w którym podróżniczka radzi, jak „romantycznie” spędzić sobotę, a tym samym namawia do pomocy osobom starszym. „Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego). Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE” – pisze Martyna Wojciechowska. W dalszej części postu zaznacza, że po wykonaniu wymienionych wcześniej kroków można udać się na w pełni zasłużony posiłek ze swoim narzeczonym (już bez jego znajomego). Zdjęcia opublikowane przez Martynę Wojciechowską znajdziecie poniżej.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ? Daj się zaprosić na randkę Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) DZIŚ ŁĄCZNIE ZOSTAŁO ROZWIEZIONYCH 50 POSIŁKÓW ZACHĘĆ INNYCH DO DZIAŁANIA! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world) Cze 20, 2020 o 7:28 PDT

 

Martyna Wojciechowska znana jest m.in. z tego, że angażuje się w szeroko rozumianą pomoc potrzebującym. Ostatnio rozwoziła posiłki dla seniorów. Wspiera także działania fundacji UNAWEZA. Już dziś (23.06.2020) o godz. 20:00 na profilach Oliviera Janiaka i zaprzyjaźnionej redakcji ELLE Man na Instagramie odbędzie się wyjątkowa transmisja live z okazji tegorocznego Dnia Ojca. Redaktor naczelny magazynu Olivier Janiak porozmawia z Martyną Wojciechowską o ojcostwie, rodzicielstwie, fundacji, akcji #MeskaOdpowiedzialnosc, jak również o wyjątkowej inicjatywie #WspieramyMlodeMamy. Takiej rozmowy nie można przegapić!

Keanu Reeves i Alexandra Grant zaręczyli się! >>>

Zobacz także: