Martyna Wojciechowska należy do grona najpopularniejszych, a zarazem najbardziej cenionych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w Polsce. Od lat podróżuje po całym świecie i tworzy zaangażowane materiały, poza tym prowadzi fundację. O nowych projektach informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie obserwuje ją ponad 2 miliony osób. Od czasu do czasu dzieli się również zdjęciami oraz filmami z prywatnej galerii. Tak było m.in. w okresie tegorocznych świąt i sylwestra. Martyna Wojciechowska opublikowała (pierwszą od dawna) fotografię z córką. Co ciekawe, wywołała niemałe poruszenie wśród jej fanek i fanów, według których Marysia, bo właśnie tak ma na imię 14-latka, bardzo się zmieniła. 

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie z nastoletnią córką

Na wspomnianym zdjęciu widzimy Martynę Wojciechowską i jej córkę, Marysię, które pozują na tle słynnego obrazu namalowanego na Murze Berlińskim, natomiast w jego opisie czytamy: Całujemy Was… Z Berlina. M&M. Pod pozornie zwyczajnym selfie z podróży pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów zaskoczonych metamorfozą nastolatki. Wiele osób jej nie poznało, inne stwierdziły, że dziewczyna dorosła, że nie jest już dzieckiem.  

Ja się pytam, gdzie jest ta mała Marysia? Przecież to już piękna, dorosła kobieta – napisała jedna z osób pod zdjęciem na profilu Martyny Wojciechowskiej na Instagramie.

To już nie Marysia, to Maria – brzmi inny komentarz.

Jeśli jesteście ciekawe i ciekawi, jak teraz wygląda Marysia, zobaczcie zdjęcie, o którym jest dziś tak głośno w sieci oraz rodzimych mediach show-biznesowych. Znajdziecie je tutaj:

Martyna Wojciechowska: córka. Marysia ma już 14 lat. Co o niej wiemy? 

To dobra okazja do tego, by dowiedzieć się czegoś więcej o Marysi, a właściwie Marii Błaszczyk. Martyna Wojciechowska dba o prywatność swojej córki, jednak od czasu do czasu wspomina o niej w wywiadach. Dzięki temu możemy poznać ją trochę lepiej. Marysia jest córką gwiazdy rodzimej telewizji i Jerzego Błaszczyka, czyli płetwonurka głębinowego, który niestety zmarł w 2016 roku w wyniku choroby nowotworowej. Przyszła na świat w kwietniu 2008 roku, co oznacza, że ma już 14 lat. Co ciekawe, zaledwie pół roku przed jej narodzinami znana dziennikarka i podróżniczka zdobywała szczyt Elbrus na Kaukazie. 

Jak się okazuje, nastolatka uczy się już w liceum. Martyna Wojciechowska przyznała w jednym z wywiadów, że jej córka chętnie zdobywa wiedzę, a najbliżej jej do przedmiotów humanistycznych. Do tego jest uzdolniona plastycznie. Interesuje się rysunkiem i fotografią. Myśli o studiach na ASP.