Martyna Wojciechowska należy do grona najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej lubianych dziennikarek i podróżniczek w Polsce. Od lat pokazuje, jak wygląda życie kobiet w różnych częściach świata. Nie boi się mówić o ważnych, ale niekiedy trudnych sprawach. Jest również aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie dzieli się nie tylko nowymi projektami zawodowymi czy inspiracjami, ale również wybranymi fragmentami życia prywatnego. W ubiegły weekend gwiazda opublikowała na swoim profilu zdjęcie, które totalnie zaskoczyło jej obserwatorów oraz obserwatorki. Pozuje na nim w nowej fryzurze – w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście. 

Martyna Wojciechowska pokazała się w ciemnych włosach i grzywce

Martyna Wojciechowska pokazała się na Instagramie w zupełnie nowej fryzurze. Jest nie do poznania w ciemnych, długich włosach oraz prostej grzywce. Zobaczcie: 

A może tak ciemne włosy i grzywka? Co myślicie? – napisała Martyna Wojciechowska w opisie najnowszego postu opublikowanego w popularnej aplikacji, gdzie obserwuje ją ponad 2 mln osób. Cóż, pytanie, które zadała, zachęciło wiele obserwatorek i obserwatorów do podzielenia się swoimi opiniami na temat jej nowej fryzury. Pod fotografią pojawiło się ponad 960 komentarzy. Wśród nich komplementy, jak również głosy krytyki. 

Kleopatra? Martyna Ty zawsze jak bogini, ale wiadomo, że Twoje piękne blond włosy to Twój znak rozpoznawczy, na krańcach świata na pewno Cię taką wspominają – brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem Martyny Wojciechowskiej na Instagramie.

Całkiem inna twarz. Ale też pięknie, byle osobowość została ta sama – pisze inna osoba. 

To zawsze Twój wybór, ale, jeśli pytasz o zadanie, to moim skromnym blond pasuje bardziej – czytamy na Instagramie.

W każdej fryzurze jesteś tą samą piękną i mądrą kobietą. Włosy to tylko dodatek – twierdzi ktoś inny. 

Fanki oraz fani bardzo zaangażowali się w ocenę nowej fryzury Martyny Wojciechowskiej. Naszym zdaniem to dobra okazja do tego, by przypomnieć, że każda osoba może wyglądać jak chce. Najważniejsze, by czuła się dobrze. 

Martyna Wojciechowska zmieniła fryzurę?

W związku z publikacją wspomnianego zdjęcia wiele osób zastanawia się, czy Martyna Wojciechowska naprawdę przyciemniła włosy i obcięła grzywkę? Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka, podróżniczka i działaczka społeczna (przynajmniej na razie) pozostaje wierna złocistym odcieniom blondu, z którymi jest kojarzona od lat. Prawdopodobnie na fotografii z Instagrama widzimy ją w peruce.