W lutym 2021 roku Marzena Rogalska odeszła z TVP – stacji, z którą była związana zawodowo przez 12 lat. Od tamtej pory fani oraz fanki popularnej dziennikarki zastanawiają się, w jakim kierunku potoczy się jej dalsza kariera. Główna zainteresowana całą sprawą wspomniała za pośrednictwem Instagrama, że niebawem „uśmiechnie się z innego miejsca”. Natomiast wczoraj rodzime media poinformowały, że Marzena Rogalska dołączy do grona prowadzących Dzień dobry TVN. Z kim prezenterka miałaby poprowadzić program?

Marzena Rogalska nową prowadzącą Dzień dobry TVN?

Jak poinformował serwis Pudelek, Marzena Rogalska ma za sobą negocjacje ze stacją TVN. I bardzo możliwe, że już wkrótce dołączy do grona prowadzących Dzień dobry TVN, a tym samym stanie się częścią zupełnie nowego duetu. Kto miałby jej towarzyszyć na ekranie? Według informatora wspomnianego już portalu, Marzena Rogalska miałaby poprowadzić program z Beatą Sadowską, z którą przyjaźni się od lat. Nie tylko świetnie się ze sobą dogadują, ale również mają ogromne doświadczenie w pracy w telewizji.

Warto jednak zaznaczyć, że informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone. Dlatego pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie ze strony TVN-u albo Marzeny Rogalskiej i Beaty Sadowskiej, czyli głównych zainteresowanych całą sprawą.