Już w połowie sierpnia pisaliśmy, że Agnieszka Woźniak-Starak może zostać nową prowadzącą popularnej śniadaniówki Dzień Dobry TVN. Plotki na ten temat pojawiły się niemal równolegle z informacją, że z programem pożegnała się Kinga Rusin. A nieco wcześniej prowadzącym DD TVN przestał być redakcyjny kolega Rusin, Piotr Kraśko, który z kolei przeszedł do wydania głównego Faktów TVN. Dla Woźniak-Starak pojawienie się w śniadaniówce oznaczałoby powrót do telewizji po ponad roku, gdyż dziennikarka zdecydowała się na przerwę w pracy z powodu tragicznej śmierci jej męża Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu 2019 roku. Agnieszka Woźniak-Starak miała poprowadzić nową edycję programu Big Brother, której emisja miała miejsce jesienią zeszłego roku, ale ostatecznie w tej roli zastąpiła ją Gabi Drzewiecka.Wcześniej Woźniak-Starak była gospodynią innego popularnego show, Azja Express. Współprowadziła także sylwestrowe koncerty TVN. 


Zobacz także: „BrzydUla” 2 – mamy pierwszy zwiastun serialu! I jeszcze bardziej nie możemy się doczekać, aż trafi na antenę >>>
 

Agnieszka Woźniak-Starak prowadzącą Dzień Dobry TVN!

Dzisiaj oficjalnie dowiedzieliśmy się, że plotki nie były wyssane z palca. Agnieszka Woźniak-Starak dołącza do rodziny Dzień Dobry TVN! Zdradził to dziś w ostatnim wydaniu Dzień Dobry Wakacje dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Dowiedzieliśmy się również, kto pojawi się obok Agnieszki na kanapie prowadzących. I nie będzie to Piotr Kędzierski, kolega Agnieszki z redakcji newonce.radio, jak podejrzewano, a wieloletnia dziennikarka TVN, Ewa Drzyzga. Oznacza to, że będzie to kolejny damski duet prowadzących w historii programu Dzień Dobry TVN, co uważamy za bardzo dobry i potrzebny ruch ze strony stacji.


Zobacz także: Hotel Paradise 2 – uczestnicy. Wiemy, kto wystąpi w drugiej edycji show >>>


Oprócz Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi pozostałymi prowadzącymi Dzień Dobry TVN pozostają doskonale znane już widzom duety, czyli Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Jeden z flagowych programów TVN obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Z tej okazji producenci śniadaniówki przygotowali wiele atrakcji, w tym m.in. „Dzieńdobrobus”, czyli pojazd, który przemierzy Polskę w poszukiwaniu ciekawych i inspirujących miejsc, ludzi oraz historii. Wyruszy on już 31 sierpnia z rogu ulic Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie, czyli z miejsca, gdzie mieści się studio Dzień Dobry TVN.

Zobacz także: „Niania” powróci na ekrany? Fani nie mają wątpliwości, że Agnieszka Dygant i Tomasz Kot pracują nad kontynuacją serialu >>>

Zobacz także: