Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, według których Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w telewizji. Na początku miesiąca do sieci trafiły zdjęcia paparazzi ze spotkania dziennikarki z Edwardem Miszczakiem – dyrektorem TVN w jednej z warszawskich kawiarni, co tylko podgrzało plotki na ten temat. Jak dotąd Agnieszka Woźniak-Starak nie skomentowała tych doniesień. Ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo dołączy do grona prowadzących Dzień dobry TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin w Dzień dobry TVN

Kolejne zmiany w Dzień dobry TVN! Podczas wiosennej ramówki dowiedzieliśmy się, że do grona prowadzących dołączają Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Miss Polonia 2012 i dziennikarz Radia Zet stworzyli naprawdę świetny duet, dzięki czemu bardzo szybko zdobyli sympatię widzów. Fani programu śniadaniowego, który emitowany jest od około 15 lat na kanale TVN, lubili oglądać także wydania prowadzone przez Kingę Rusin i Piotra Kraśkę. Jednak w lipcu tego roku okazało się, że nie zobaczymy już dziennikarza na rogu Hożej i Marszałkowskiej. Piotr Kraśko przeszedł bowiem do redakcji Faktów. To niewątpliwy awans. Kinga Rusin postanowiła publicznie pogratulować swojemu zawodowemu partnerowi, a także podziękować mu za wspólne cztery lata w Dzień dobry TVN. Fanów zaniepokoiło jednak ostatnie zdanie wypowiedzi prezenterki, które brzmi: „Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!”. Zdaniem wielu osób oznacza to, że Kinga Rusin także rozstanie się z programem.

Jak podaje serwis Plejada, Kinga Rusin rzeczywiście odejdzie z Dzień dobry TVN. Informator portalu przyznał, że gwiazda stacji będzie chciała skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Kto ją zastąpi? Aktualnie stacja TVN negocjuje warunki umowy z Agnieszką Woźniak-Starak. Oficjalnie dziennikarka dołączy do grona prowadzących Dzień dobry TVN na przełomie sierpnia i września. Na razie nie wiadomo, kto będzie jej partnerem w programie. Nie ma wątpliwości, że Agnieszka Woźniak-Starak świetnie poradzi sobie na antenie. Już mówi się o tym, że będzie najcenniejszą gwiazdą stacji.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy w mediach. Będzie miała swoją audycję! >>>