Agnieszka Woźniak-Starak w ubiegłym roku zniknęła z życia publicznego i zawodowego. Spowodowane było to tragiczną i nieoczekiwaną śmiercią jej męża, Piotra-Woźniaka Staraka. Pod koniec sierpnia 2019 roku 39-letni producent utonął na jeziorze Kisajno po tym, jak w trakcie wykonywania manewru swoją motorówką wpadł do wody. Tuż po tym Agnieszka Wożniak-Starak zrezygnowała z roli prowadzącej nowej edycji programu Big Brother. Zastąpiła ją inna związana ze stacją TVN dziennikarka, Gabi Drzewiecka. Wcześniej Woźniak-Starak była gospodynią innego popularnego show, Azja Express. Współprowadziła także sylwestrowe koncerty TVN. 

Nie było pewne, czy Agnieszka powróci jeszcze do pracy w mediach, ale w lutym okazało się, że po kilkumiesięcznej przerwie zamierza reaktywować swoją zawodową działalność. W lutym dziennikarka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie zrobione podczas jej wypoczynku w górach i zapowiedziała, że wkrótce usłyszymy ja w newonce.radio. W końcu znamy szczegóły na temat tego, czym będzie się tam zajmować.

„Ameryka Express” powraca! Znamy wszystkich uczestników programu >>>

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Dostała autorską eudycję

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi w newonce.radio audycję Life Balance. „To być może najbardziej oczekiwana audycja nowej ramówki. To właśnie do radia, a nie do telewizji z którą była związana przez lata, po kilkumiesięcznej przerwie wraca Agnieszka Woźniak-Starak. Razem ze swoimi gośćmi poszuka życiowego balansu – często po dramatycznych wydarzeniach, jakie stały się ich udziałem” – czytamy w oficjalnym opisie nowej ramówki radia. Agnieszkę będzie można usłyszeć w każdą środę o godzinie 16:00.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie pierwszym gościem Agnieszki. Magazyn Party twierdzi, że chodzi o Magdalenę Boczarską. Aktorka przyjaźniła się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, a także zagrała główną rolę w jednym z wyprodukowanych przez niego filmów, Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej