Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje, według których Kinga Rusin odchodzi z Dzień dobry TVN po 15 latach. Powodem plotek okazał się post na Instagramie, w którym prezenterka podziękowała Piotrowi Kraśce za wspólne lata pracy (przypomnijmy, że dziennikarz przeszedł do redakcji Faktów TVN), a także wspomniała o nowych wyzwaniach. Przypuszczenia fanów i medialne doniesienia okazały się prawdą! Dziś rano Kinga Rusin potwierdziła, że odchodzi z Dzień dobry TVN, a także pożegnała się z widzami oraz twórcami śniadaniowego show. Kto ją zastąpi?

Kinga Rusin odchodzi z Dzień dobry TVN

Kinga Rusin opublikowała szczery post na swoim profilu na Instagramie, w którym potwierdziła, że odchodzi z Dzień dobry TVN. Jak sama przyznaje, odejście jej współprowadzącego okazało się świetną okazją do tego, by „ruszyć dalej”. Co planuje? Kinga Rusin rozważa kilka propozycji zawodowych. Marzy jej się ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny program, w którym mogłaby poruszać nie tylko aktualne, ale i ważne tematy. Co więcej, chciałaby wrócić do tworzenia głośnych reportaży telewizyjnych wraz z własną ekipą. To nie wszystko! Kinga Rusin będzie chciała skupić się także na takich obszarach jak biznes czy działalność społeczna.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam. Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Sie 23, 2020 o 11:20 PDT

Dzień dobry TVN - prowadzący. Kto zastąpi Kingę Rusin?

Według nieoficjalnych informacji, do grona prowadzących Dzień dobry TVN już wkrótce dołączy Agnieszka Woźniak-Starak. To właśnie ona ma zastąpić Kingę Rusin. Na razie nie wiadomo, kto będzie jej współprowadzącym. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, według których Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi program śniadaniowy w towarzystwie Piotra Kędzierskiego. Informacje te okazały się jednak nieprawdziwe. Jeśli (a właściwie „kiedy”) stacja TVN ujawni nazwisko nowego prowadzącego, na pewno was o tym poinformujemy.

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program. O czym będzie? >>>