„MasterChef Junior 7” dobiegł końca. W niedzielę, 15 maja, poznaliśmy nazwisko zwyciężczyni siódmej edycji najpopularniejszego kulinarnego show dla dzieci w Polsce. Ewa, Hela i Wika stanęły do pojedynku, którego stawką była statuetka i tytuł „MasterChefa Juniora” oraz możliwość wydania książki kucharskiej. Kto poradził sobie najlepiej i zdobył nagrodę główną?

„MasterChef Junior 7” – co działo się w finale?

Dziesiąty, finałowy odcinek „MasterChefa Juniora” rozpoczął się od wspólnego gotowania wszystkich uczestników siódmej edycji. Zadaniem trzech drużyn, prowadzonych przez Anię Starmach, Michela Morana i Tomka Jakubiaka, było przygotowanie przepysznego dania z makaronem w roli głównej. W rolę jurorów wcielą się finaliści 10. edycji „MasterChefa”, czyli Maciek Regulski, Ela Błaszyńska, Renia Semeniuk i Mariusz Kisiel.

fot. TVN

Był to jednak dopiero początek wielkich emocji. Po pierwszej części programu przyszła bowiem pora na decydujące starcie trzech finalistek. Ewa, Hela i Wika stanęły przed ostatnim zadaniem, jakim było przygotowanie menu degustacyjnego. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, ale zwyciężczyni mogła być tylko jedna.

„MasterChef Junior 7” – kto wygrał?

Zdaniem Ani Starmach, Michela Morana i Tomka Jakubiaka najlepsze dania, godne zwyciężczyni, przygotowała Hela Kłobucka i to ona została kolejnym polskim „MasterChefem Juniorem”. Gratulujemy!

Hela Kłobucka zjednała sobie jurorów programu, uzyskała prestiżowy tytuł nowej mistrzyni kuchni i możliwość wydania swojej pierwszej, autorskiej książki kucharskiej. Premiera książki z przepisami najmłodszych szefów kuchni w księgarniach już od 18 maja. 

fot. TVN

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.