Matthew McConaughey wyznał, że jego bliski przyjaciel Woody Harrelson może być z nim spokrewniony. Aktorzy myślą, że są braćmi przyrodnimi. Rozważają zrobienie testu DNA, który potwierdziłby te przypuszczenia. Zobaczcie, w jak Matthew i Woody zdali sobie sprawę z ich możliwego pokrewieństwa.

Matthew McConaughey wyznaje, że Woody Harrelson może być jego bratem przyrodnim

53-latek był gościem w podcaście Kelly Ripy – „Let’s Talk Off Camera". To właśnie tam opowiedział o tym, że jego przyjaciel Woody Harrelson może być tak naprawdę jego bratem! Okazuje się, że matka McConaugheya znała ojca Harrelsona. Również od strony intymnej.

Tam, gdzie ja się zaczynam, on się kończy, a gdzie ja się kończę, on się zaczyna. Między nami jest taka niewyraźna linia. I to składa się na nasz bromance – zaczął Matthew. – Moje dzieci mówią do niego „wujek Woody”, jego dzieci mówią do mnie „wujek Matthew”. Gdy moja rodzina widzi jego zdjęcia, myśli, że to ja. Jego rodzina natomiast myśli, że na zdjęciach, gdzie jestem ja, to tak naprawdę jest on – tłumaczył aktor.

Z jego wypowiedzi wynika, że razem z Woodym są do siebie naprawdę podobni. I nie można się z tym nie zgodzić. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie sprzed lat. Podobni?

Matka Matthew McConaugheya znała się z ojcem Woody’ego Harrelsona

Aktor znany z filmu „Jak stracić chłopaka w 10 dni” kontynuował, mówiąc, że jego mama znała się z ojcem jego przyjaciela. Możliwe, że nawet od tej intymnej strony.

Kilka lat temu byliśmy w Grecji i rozmawialiśmy o tym, jak jesteśmy blisko i jak nasze rodziny są blisko. Moja mama, która tam była, powiedziała: „Znałam twojego ojca Woody”. Wszyscy wiedzieliśmy, o jaką znajomość chodziło. Moja mama bardzo wyraźnie zaakcentowała słowo „znałam” - wyznał.

53-latek powiedział, że właśnie to zmotywowało ich do tego, aby zbadać przeszłość swoich rodzin i dowiedzieć się, czy nie są przypadkiem spokrewnieni. Dowiedzieliśmy się, że tata Harrelsona był na przepustce w tym samym czasie, kiedy moi rodzice się rozwodzili. Znaleźliśmy też różne rachunki i miejsca w Teksasie, w których mogło dojść do tego „poznania się” – powiedział Matthew.

Przyjaciele, a może bracia (?) nadal zastanawiają się nad zrobieniem testów DNA, aby potwierdzić ich ewentualne pokrewieństwo.

Kim był ojciec Woody’ego Harrelsona?

Charles Harrelson był płatnym zabójcą. W 1973 roku trafił do więzienia za morderstwo. Został jednak zwolniony po pięciu latach za dobre zachowanie. Następnie w 1981 roku dostał dwa wyroki dożywocia za zabójstwo sędziego okręgowego. Harrelson zmarł w 2007 roku w więzieniu.

Zobacz także: