„Maybe I Do” – fabuła

Jak głosi oficjalny opis, film „Maybe I Do” to „multipokoleniowa, poruszająca komedia romantyczna” w starym, dobrym stylu. W jej centrum są Michelle i Allen, którzy stanowią dobrze dobraną, udaną parę. Są ze sobą na tyle długo, że postanawiają pomyśleć o kolejnym kroku. Wcześniej chcą jednak poznać ze sobą swoich rodziców.

Jak się okazuje, ci znają się dość dobrze – są bowiem uwikłani w intymne relacje. Jak ich przekonania na temat trwałości i sensu małżeństwa wpłyną na związek Michelle i Allena?

„Maybe I Do” – twórcy i obsada

Film „Maybe I Do” wyreżyserował na podstawie własnego scenariusza nominowany do Oscara producent Michael Jacobs („Quiz Show”). Jeśli chodzi o obsadę, trudno wyobrazić sobie lepszy skład. W rolach rodziców Michelle występują Diane Keaton („Lepiej późno niż później”) i Richard Gere („Pretty Woman”). W rodziców Allena wcielili się: Susan Sarandon („Thelma i Louise”) i William H. Macy („Shameless”).

Natomiast Emma Roberts („Millerowie”) i Luke Bracey („Elvis”) zostali obsadzeni w roli pary, od której to wszystko się zaczęło. Ten duet zagrał już zakochanych w bożonarodzeniowej  komedii Netfliksa „Randko od święta”. Diane Keaton i Richard Gere ostatnim razem spotkali się na ekranie w 1977 roku produkcji „W poszukiwaniu idealnego kochanka”.

Reżyser nie ma wątpliwości, że taka ekipa zapewni widowni doskonałą zabawę. Dan Guando, pracujący dla wytwórni Endeavor Content stwierdza zaś:

Jesteśmy podekscytowani z powodu tak doborowej obsady, którą udało nam się pozyskać. Mamy do czynienia z gwiazdami największego formatu, pracujemy z kilkoma pokoleniami. Film opowie o tym, co bliskie jest każdemu – o zakochiwaniu się, złamanym sercu, uczeniu się kochać na nowo.

„Maybe I Do” – premiera i zwiastun

Premiera rom-comu „Maybe I Do” została zaplanowana na 27 stycznia 2023 roku. Czego możemy się spodziewać po tej historii? Sprawdźcie zwiastun, który zdradza co nieco.