Dzieci gwiazd też dorastają, choć czasem o tym zapominamy i wydaje się na, że ciągle są uroczymi kilkulatkami. Meadow Walker, córka tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera właśnie przypomniała światu, że ma już 22 lata. I pojawiła się niedawno na premierze najnowszej, dziewiątej już części filmu Szybcy i wściekli – serii, która przyniosła Walkerowi największą popularność. Zagrał on w sumie w siedmiu częściach, z czego ostatniej już pośmiertnie – Paul Walker zginął w  wypadku samochodowym w 2013 roku w wieku 40 lat. Co ciekawe, Meadow swoją obecnością zaszczyciła ekipę filmu nie tylko na uroczystej premierze, ale również często pojawiała się na planie zdjęciowym. Sama jednak nie zamierza zostać aktorką. 

Meadow Walker ma już 22 lata. Co wiemy o córce Paula Walkera?

Meadow Rain Walker to córka Paula Walkera i Rebeki Soteros. Zaś jej ojcem chrzestny jest Vin Diesel, kolega z planu Walkera z serii Szybcy i wściekli. Co jeszcze o niej wiemy? Sporo z Instagrama, gdzie dołączyła w 2015 roku, a jej pierwszym opublikowanym zdjęciem było wspólne ujęcie z ojcem, kiedy Meadow była malutka. Data publikacji nie była przypadkowa, gdyż był to dzień urodzin ojca. Postem tym obwieściła także, że założyła fundację The Paul Walker Foundation, w ramach której kontynuuje działania Walkera na rzecz ochrony przyrody oraz pomaga ludziom będącym w ciężkiej sytuacji. Efekty działań fundacji Medow regularnie publikuje na swoim instagramowym profilu. 


Tak jak wspomnieliśmy, Meadow Walker nie ma aspiracji, by zostać aktorką. Wybrała świat modelingu i ma na koncie liczne sesje zdjęciowe oraz kampanie dla takich luksusowych marek jak Givenchy czy Proenza Schouler. Dlatego też przyjaźni się z popularnymi modelkami, Kaią Gerber oraz Valentiną Ruby. Meadow chętnie dzieli się ze swoimi followersami (a ma ich ponad 2,5 miliona) swoimi selfie, ale i archiwalnymi zdjęciami z ojcem.