Meadow Walker wzięła ślub, o czym poinformowała główna zainteresowana całą sprawą za pośrednictwem mediów społecznościowych, a konkretnie Instagramu. Modelka, która ma na swoim koncie współprace z takimi markami jak Givenchy czy Gabriela Hearst, a także gwiazda jednej z najnowszych kampanii Zara, pokazała suknię ślubną, a także ujawniła kilka szczegółów ceremonii. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Meadow Walker wzięła ślub!

Meadow Walker, czyli popularna modelka, a prywatnie córka zmarłego w 2013 roku Paula Walkera wzięła ślub. Jej mężem został Louis Thornton-Allan, z którym 22-latka zaręczyła się około dwa miesiące temu. 

Gwiazda modelingu podzieliła się wczoraj (22 października) zdjęciami oraz wideo ze ślubu. Wszystko wskazuje jednak na to, że odbył się on kilka tygodni wcześniej. Z jej rozmowy z amerykańskim wydaniem „Vogue’a” dowiadujemy się, że Meadow Walker i Louis Thornton-Allan powiedzieli sobie „tak” na początku miesiąca na jednej z dominikańskich plaż. Towarzyszyli im najbliżsi – rodzina i przyjaciele. Wśród nich Vin Diesel, czyli przyjaciel Paula Walkera i ojciec chrzestny panny młodej. To właśnie gwiazdor filmów z serii „Szybcy i wściekli” poprowadził Meadow Walker do ołtarza. 

Meadow Walker pokazała suknię ślubną

Meadow Walker wyglądała niesamowicie w dniu swojego ślubu. Jak się okazuje, modelka postawiła na klasyczną i elegancką suknię ślubną o prostym kroju od Givenchy Haute Couture, która została zaprojektowana specjalnie dla niej przez Matthew Williamsa, a także biżuterię od Tiffany & Co. 

Jak wyglądał ślub Meadow Walker i Louisa Thorntona-Allana? Zdjęcia oraz wideo z bajkowej ceremonii możesz zobaczyć w naszej galerii.