To, że Megan Fox lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem wiemy nie od dziś. Aktorka ma za sobą już wiele długości i kolorów włosów. Nie boi się odważnych rozwiązań. Na takie też postawiła tym razem. 37-latka pożegnała się ze swoimi długimi włosami oraz z ich rudym kolorem. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Megan Fox zmieniła fryzurę. Trudno ją rozpoznać

Na nowych zdjęciach wykonanych przez paparazzi możemy zobaczyć odmienioną Megan. Podczas jednego z wyjść ze swoim ukochanym – Machine Gun Kellym (para wróciła do siebie na dobre!), gwiazda zaskoczyła nową fryzurą.

fot. Gotham / Getty Images

Megan Fox ścięła swoje długie włosy, stawiając tym samym na modnego i ponadczasowego boba. Zmieniła także ich kolor – z rudego na ognisty czerwony. Fryzura wydaje się być idealna na jesień - perfekcyjnie wpisuje się w trendy i nie mówimy tu tylko o supermodnym bobie, ale także o odcieniu. Czerwień będzie królować nie tylko w stylizacjach, ale również i na głowie! Megahot!

Megan ubrana była w oversizową marynarkę z szerokimi ramionami i kozaki za kolano w „wężową skórę”. Outfit uzupełniła torebką, masywną biżuterią i ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi. Dodatek sprawił, że metamorfoza 37-latki wydała się jeszcze bardziej spektakularna.

Megan Fox – metamorfozy

Megan Fox jest niezaprzeczalną królową metamorfoz. Najdłużej nosiła długie, czarne lub czekoladowobrązowe włosy, jednak i one są już pieśnią przeszłości. Aktorka poszła na całość i postawiła na zdecydowanie odważniejsze kolory i cięcia. Gwiazda miała już różowe włosy, grzywkę, platynowy blond, a pod koniec zeszłego roku przefarbowała się na rudo.

Szaleństwo warte zauważenia i opisania!

Zobacz także: