Wygląda na to, że Megan Fox i Machine Gun Kelly przezwyciężyli wszystkie problemy, które towarzyszyły im od lutego tego roku. Jedna z bardziej popularnych par show-biznesu rozstała się, czym zaskoczyła fanki i fanów. O ich powrocie do siebie mówiło się już od paru miesięcy, jednak teraz mamy potwierdzenie. Aktorka i muzyk wracają silniejsi niż kiedykolwiek oraz wznawiają przygotowania do ślubu!

To już oficjalne: Megan Fox i Machine Gun Kelly wrócili do siebie na dobre

Kryzys zażegnany i nie mogłybyśmy cieszyć się bardziej, ponieważ uwielbiamy tę parę. Serwis Entertainment Tonight poznał szczegóły na temat relacji 37-latki i 33-latka. Zobaczcie, jak teraz ona wygląda.

Ostatnio, pomiędzy Megan i Machine Gun Kellym wszystko jest w porządku – wyznało źródło serwisu. -  Są w naprawdę dobrym miejscu w swoim związku i pracowali nad tym, żeby wszystko było jak dawniej. Wrócili do siebie na dobre i cieszą się tym. Rozmawiają o przyszłości i o wznowieniu planowania ślubu – dodało.

Wszystko wskazuje więc na to, że pomiędzy zakochanymi naprawdę jest już wszystko dobrze. Cieszymy się ich szczęściem.

Megan Fox i Machine Gun Kelly – rozstanie i stopniowy powrót do siebie

Na początku tego roku – w lutym, nad związkiem gwiazd zawisły czarne chmury. Megan niespodziewanie skasowała wszystkie zdjęcia na Instagramie ze swoim narzeczonym, opublikowała dość wymowny post, w którym zasugerowała, że Kelly ją zdradził, a następnie skasowała swoje konto w aplikacji.

O romans z muzykiem oskarżona została gitarzystka z jego zespołu, jednak zarówno ona, jak i 33-latek zaprzeczyli tym plotkom. Przez pewien czas na temat relacji Fox i MGK było cicho. Aż do kwietnia, gdy zostali oni przyłapani na wspólnych wakacjach. Już wtedy mówiło się o ich powrocie do siebie. Żadna ze stron nie potwierdziła jednak tych informacji.

Dwa miesiące później już chyba nikt nie miał wątpliwości. Aktorka i muzyk zostali sfotografowani razem w Londynie, gdy trzymali się za ręce. Wydawało się więc, że między nimi wszystko w porządku. Teraz mamy już potwierdzenie, także możemy powiedzieć: It’s official! Megan Fox i Machine Gun Kelly wrócili do siebie.

Cieszymy się, że ich historia potoczyła się właśnie w ten sposób i z takim skutkiem. Czkamy na ślub!

Zobacz także: