Megan Fox i Machine Gun Kelly byli, a może nadal są, jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Jednocześnie jedną z bardziej kontrowersyjnych i zadziwiających. Aktorka i muzyk znani byli z tego, że nie krępowali się kompletnie ze swoim uczuciem – czy to na ściankach, czy to na Instagramie. Dlatego wiadomość o rzekomym rozstaniu Megan i Kelly’ego była dla świata show-biznesu ogromnym zaskoczeniem. Teraz jednak okazało się, że mogło do niego wcale nie dojść lub para wróciła do siebie, ponieważ została zauważona na wspólnych wakacjach na Hawajach. Sprawdźcie, co wiemy na ten temat.

Megan Fox i Machine Gun Kelly na wspólnych wakacjach. Jeszcze niedawno mówiło się o rozstaniu pary

Dobra wiadomość dla fanek i fanów związku 36-letniej aktorki i 32-letniego muzyka. Wszystko wskazuje na to, że są nadal razem. Megan i MGK sfotografowani zostali na Hawajach, gdzie wspólnie spędzają czas. Zakochani udali się do hotelu Four Seasons na kolację. Źródła mówią, że gwiazdy zdawały się cieszyć swoim towarzystwem. Jednak niecodzienne było to, że nie było między nimi czułości. Biorąc pod uwagę ich poprzednie randki czy wyjścia, wydaje się to dziwne, ponieważ nigdy nie kryli uczucia, którym się darzą. Po kolacji Fox i Kelly wybrali się na spacer po plaży.

Randka, zważając na ubiór zakochanych, była dość casualowa. Aktorka miała na sobie sportowy obcisły set, a muzyk różowy tank top, krótkie spodenki i białe trampki.

Megan Fox i Machine Gun Kelly – rzekome rozstanie

Niecałe dwa miesiące temu pojawiły się plotki o tym, że Megan i Colson rozstali się. Oliwy do ognia dodała sama 36-latka, publikując dość jednoznaczny post na Instagramie, w którym odniosła się do tej relacji. Odobserwowała również swojego narzeczonego, a zaobserwowała Eminema, który jest jego wrogiem. Aktualnie w mediach społecznościowych Fox nie znajdziemy żadnych zdjęć.

32-latek został oskarżony o zdradę ze swoją gitarzystką, jednak oskarżenia te okazały się nieprawdziwe. Nie wiadomo więc do końca co się stało między tą dwójką, jednak wygląda na to, że ich relacja wraca na dobre tory. Najlepszym tego dowodem jest ich pobyt na Hawajach. Trzymamy kciuki za tę parę i mamy nadzieję, że między zakochanymi już wszystko w porządku.