Machine Gun Kelly i Megan Fox byli (?) jedną z najbardziej kontrowersyjnych, ale i zarazem gorących par show-biznesu. Po ich każdym publicznym wyjściu było o nich głośno. A to za sprawą stylizacji, na które się decydowali, a to za sprawą póz na ściance lub też wypowiedzi o swojej relacji. Wszystko wskazywało na to, że są związkiem idealnym. Para zaręczyła się nawet w styczniu 2022 roku. Wszyscy czekali na ich ślub...

Niestety, ale media zza oceanu doniosły niedawno, że sielanka się skończyła: Megan i Kelly nieoczekiwanie rozstali się. Podobno muzyk zdradził swoją ukochaną. Aktorka usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia z nim, a potem w ogóle swoje konto z tej platformy. Teraz pojawiły się nowe doniesienia. Mówi się, że 32-latek miał romans ze swoją gitarzystką, Sophie Lloyd. Dziewczyna i jej team zareagowali na plotki.

Gitarzystka Macine Gun Kelly’ego miała z nim romans? Menagement Lloyd komentuje

Po złośliwych komentarzach o rzekomym romansie muzyków, nie trzeba było długo czekać na reakcję. Głos zabrał reprezentant Lloyd.

Sophie Lloyd to profesjonalna i utalentowana muzyczka, która została niepotrzebnie wciągnięta do mediów przez bezpodstawne oskarżeniapowiedział menager gitarzystki portalowi PageSix.comWszystkie sugestie, że kiedykolwiek zachowała się nieprofesjonalnie lub wycofała się ze swojego związku, są nieprawdziwe. Jest to brak szacunku dla niej jako artystki – dodał.

Muzyczka jest w zespole Colsona Bakera (prawdziwe imię i nazwisko muzyka) od maja 2022 roku.

Sophie Lloyd opublikowała wymowne zdjęcie i zamknęła usta hejterom

Sophie nie wypowiedziała się osobiście o całej sytuacji, jednak dodała na Instagramie dość jednoznaczne zdjęcie. W walentynki opublikowała selfie ze swoim chłopakiem Christopherem Painterem, co powinno zamknąć wszystkim usta. Para spotyka się już od 5 lat. Chłopak gitarzystki wspiera ją podczas tras, na które jeździ ona z Kellym.

Na razie zarówno MGK, jak i Megan Fox nie zabrali głosu w sprawie.

Zobacz także: