Megan Fox i Machine Gun Kelly to jedna z bardziej kontrowersyjnych par show-biznesu. Choćby dlatego, że przyznają się, że piją swoją własną krew... Aktorka i muzyk są znani również z tego, jak bardzo obnoszą się ze swoim uczuciem i pokazują, że naprawdę się kochają. Ich każde kolejne wspólne zdjęcie wzbudza nowe emocje. Tym razem wzbudził je jednak komentarz, który Megan opublikowała pod postem swojego ukochanego.

Megan Fox pisze, żeby Machine Gun Kelly sprawił, że zajdzie w ciążę

Machine Gun Kelly wstawił na swój Instagram zdjęcia z wydarzenia TIME100 Gala 2022. Wystąpił na niej w stylizacji, która z pewnością rzucała się w oczy, ale zdecydowanie była w jego stylu. Piosenkarz miał na sobie jedynie gorset i lateksowe czarne rękawice, które sięgały aż do ramion i łączyły się na plecach. Do tego dobrał spodnie do kompletu i buty w szpic. Cały look uzupełnił świecącą biżuterią.

Megan Fox nie mogła się powstrzymać od zostawienia komentarza na temat swojego narzeczonego. Nigdy po tej planecie nie chodził ktoś wyglądający lepiej od ciebie. Niesamowicie, dewastująco przystojny. I jeszcze metr dziewięćdziesiąt pięć? Zabij mnie albo spraw, żebym zaszła w ciążę. To jedyne opcje – napisała gwiazda „Transformersów”.

Machine Gun Kelly zmienił kolor włosów na platynowy blond

Ostatnio pisałyśmy o Megan, która postawiła zmienić swój kolor włosów na platynowy blond, inspirowany serialem „Gra o tron”. Nie miała go jednak długo na swojej głowie, teraz jej włosy są czerwone (tak, nam też ciężko nadążyć). Widać jednak, że narzeczonemu 36-latki spodobał się jej odcień blondu, ponieważ teraz sam postawił właśnie na taki. Niedawno Kelly zadebiutował na Instagramie w nowym kolorze. Z różowego przeszedł na bardzo jasny, prawie biały, blond. Niestety nie mogłyśmy i nie mogliśmy zobaczyć go razem z Megan w matching fryzurach. Jesteśmy niemal pewne, że gdyby mieli ten sam kolor włosów w jednym czasie, powstałoby dużo wspólnych ultra-słodkich zdjęć, którymi chętnie podzieliliby się w sieci.

Czy Megan Fox chce mieć dziecko ze swoim ukochanym?

Swoim komentarzem aktorka zasugerowała, że chciałaby zajść w ciążę z Machine Gun Kellym. Może to tylko komentarz pod wpływem emocji, a wzmianka o ciąży miała podkreślić tylko jak bardzo go kocha, a może jednak na rzeczy jest coś więcej…

Zarówno muzyk, jak i aktorka mają już dzieci z poprzednich związków. Megan ma trzech synów – 10-letniego Noah, 8-letniego Bodhiego i 6-letniego Journey’a. Ich ojcem jest jej były mąż, Brian Austin Green. Machine Gun Kelly natomiast ma 13-letnią córkę Cassie, opieką nad którą dzieli z byłą partnerką Emmą Cannon.