Megan Fox i Machine Gun Kelly tworzą jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. Gdy okazało się, że gwiazdy są w związku, wiele osób nie wierzyło w łączące ich uczucie. Nie dawało im wielkich szans. Wszystko wskazuje jednak na to, że 36-letnia aktorka oraz młodszy od niej o cztery lata muzyk są razem bardzo szczęśliwi. Co więcej, poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Niedawno zaręczyli się, a podczas gali Billboard Music Awards 2022 artysta zasugerował, że wzięli ślub i spodziewają się dziecka. Z kolei na przełomie grudnia 2022 i stycznia 2023 pojawiły się plotki, według których rozstali się. Czy rzeczywiście coś w tym jest?

Megan Fox i Machine Gun Kelly – historia związku

W grudniu 2019 roku Megan Fox rozstała się z Austinem Greenem po 15 latach razem (w tym dziesięciu jako małżeństwo). Jednak informacje na ten temat trafiły do mediów dopiero w maju 2020 roku. Niedługo potem okazało się, że znana na całym świecie aktorka zaczęła się spotykać z Machine Gun Kellym, którego poznała na planie filmu „Po śladach mordercy”. 

Megan pracowała nad filmem z Machine Gun Kellym i zbliżyła się do niego. Spotykają się już od jakiegoś czasu – ujawnił wtedy informator serwisu „E!”.

W tym samym miesiącu Machine Gun Kelly wydał singiel promujący jego ostatni album. W towarzyszącym mu klipie Megan Fox zagrała dominującą go partnerkę. Jej udział jedynie podgrzał plotki dotyczące łączącego ich uczucia. Teledysk możecie zobaczyć tutaj:

W czerwcu 2020 roku Megan Fox i Machine Gun Kelly zostali przyłapani na randce w Mr. Furley's Bar. Portal „Daily Mail” opublikował zdjęcia, na których widać, jak główni zainteresowani całą sprawą nie szczędzą sobie czułości – trzymają się za ręce i całują się. Jeśli ktoś miał wątpliwości, że między Megan Fox oraz Colsonem Bakerem, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko gwiazdora, było (i nadal jest) coś więcej, to właśnie w tamtym momencie zostały one rozwiane.

Od tamtej pory tabloidy regularnie publikowały nowe informacje na temat związku Megan Fox i Machine Gun Kelly’ego. Nie brakowało także zdjęć, które miały je potwierdzać. 

Megan Fox i Machine Gun Kelly – pierwszy wspólny wywiad

W lipcu tego samego roku Megan Fox i Machine Gun Kelly udzielili pierwszego – wspólnego wywiadu. Wystąpili w podcaście „Give Them Lala ... With Randall”. Opowiadali m.in. o wspomnianym już thrillerze „Po śladach mordercy”. Co więcej, aktorka przyznała, że MGK jest jej bratnią duszą, a tym samym niejako przyznała, że są w związku. 

Megan Fox i Machine Gun Kelly – wspólne zdjęcia na Instagramie

Kilka dni później Megan Fox i Machine Gun Kelly potwierdzili, że tworzą szczęśliwy związek. Zrobili to w taki sposób, jak większość znanych par, czyli za pośrednictwem mediów społecznościowych. 32-letni muzyk (i aktor) opublikował czarno-białe selfie w lustrze, na którym pozuje w towarzystwie swojej ukochanej i dodał do niego wymowny podpis: czekałem wieczność, by znowu cię odnaleźć. Możecie je zobaczyć poniżej.

Zobacz także:

Aktorka zrobiła to samo. Niespełna tydzień później opublikowała zdjęcie w podobnym stylu na swoim profilu na Instagramie. Boleśnie piękny chłopaku... moje serce jest twoje – napisała pod postem, co najwyraźniej nie spodobało się jej ex mężowi. 

Choć wydawało się, że rozstali się w zgodzie, Austin Green skopiował słowa Megan Fox, a następnie wrzucił je na Twittera wraz ze zdjęciami swoich synów. 

Od tamtej pory Megan Fox i Machine Gun Kelly regularnie publikują wspólne zdjęcia na swoich profilach na Instagramie. Część z nich możecie zobaczyć w naszej galerii.

Megan Fox i Machine Gun Kelly – oficjalnie razem na czerwonym dywanie

W maju 2021 roku wydarzyło się coś, na co czekało prawdopodobnie wiele fanek oraz wielu fanów. A mianowicie Megan Fox i Machine Gun Kelly zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. Pojawili się na Billboard Music Awards 2021, a ich wspólne – bardzo gorące zdjęcia w mgnieniu oka obiegły cały (wirtualny) świat. Właśnie wtedy wykonano słynną już fotografię, na której aktorka i muzyk dotykają się językami (znajdziecie je poniżej). Podobnie jak na innych wydarzeniach branżowych, postawili na odważne kreacje. Nie ma wątpliwości, że lubią w ten sposób zaskakiwać. 

fot. Getty Images

Megan Fox i Machine Gun Kelly – zaręczyny

Przenieśmy się do stycznia 2021 roku. Właśnie wtedy po raz kolejny zrobiło się głośno o związku gwiazd. Powód? Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli się. Para podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Aktorka opublikowała wideo, na którym uwieczniono moment zaręczyn, a także ujawniła kilka szczegółów. Jak się okazało, Machine Gun Kelly poprosił ukochaną, by została jego żoną w wyjątkowym miejscu – pod drzewem figowym, pod którym spotkali się także na początku związku. Usiedli pod nim, a następnie poprosili opatrzność o odrobinę magii. Cokolwiek to oznacza. 

Warto wspomnieć także o pierścionku zaręczynowym, który Machine Gun Kelly wybrał dla Megan Fox. Został on stworzony na zamówienie przez cenionego jubilera Stephena Webstera. Powstał na bazie dwóch kamieni. Nieprzypadkowych, bo dopasowanych do dat urodzenia zakochanych. Szmaragd symbolizuje Megan Fox, a towarzyszący mu diament Machine Gun Kelly’ego. Połączono je w taki sposób, by kształtem przypominały serce. Romantycznie, prawda? 

Megan Fox i Machine Gun Kelly – ślub 

Co dalej? W maju 2022 zrobiło się głośno o ślubie Megan Fox i Machine Gun Kelly’ego. Przypomnijmy, że para pojawiła się na tegorocznej gali Billboard Music Awards, a muzyk zdobył się na zaskakujące wyznanie podczas swojego występu. Stojąc na scenie, wyznał, że napisał wykonywaną przez siebie piosenkę dla swojej żony i wspomniał o nienarodzonym dziecku. Internet oszalał. Fanki oraz fani zaczęli się zastanawiać, czy Megan Fox i Machine Gun Kelly naprawdę są już małżeństwem i spodziewają się dziecka. Niestety brak szczegółów w tej sprawie. Warto jednak zaznaczyć, że nie był to pierwszy raz, gdy artysta nazwał swoją ukochaną w ten sposób. 

Megan Fox i Machine Gun Kelly – rozstanie?

Jak wspomniałyśmy na samym początku, wiele wskazuje na to, że Megan Fox i Machine Gun Kelly przechodzą kryzys w związku. Pod koniec grudnia aktorka opublikowała post na Instagramie, w którego opisie poinformowała, że szuka dziewczyny. Wywołało to lawinę spekulacji. Powstrzymały je dopiero nowe zdjęcia głównych zainteresowanych całą sprawą, a także komentarz opublikowany przez kontrowersyjnego artystę. 

Niestety wspomniany post (jak wiele innych) został usunięty, a około miesiąc później plotki o rozstaniu powróciły. Megan Fox dodała wymowny post na Instagram, a następnie skasowała swoje konto. Zasugerowała, że Machine Gun Kelly nie był jej wierny. Chwilę później jej fanki oraz fani stwierdzili, że artysta zdradził ją z gitarzystką, z którą występuje. Warto jednak podkreślić, że (jak dotąd) żadna ze stron nie skomentowała tej teorii, poza tym nie potwierdziła medialnych doniesień. Jeśli się to zmieni, na pewno przeczytacie o tym na Glamour.pl.