Megan Fox i Machine Gun Kelly tworzą jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. Chętnie publikują wspólne zdjęcia oraz wideo w mediach społecznościowych. Poza tym regularnie można o nich przeczytać w serwisach branżowych. Ostatnio znów zrobiło się o nich głośno. A to za sprawą postu, który aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Przyznała w nim, że szuka dziewczyny. Przez ostatnie dni fanki oraz fani zastanawiali się, czy to żart czy jednak coś poważniejszego, np. rozstanie. W związku z tym czas na małe śledztwo. Oto, co wiemy na ten temat. 

Megan Fox szuka dziewczyny. Jej post na Instagramie wywołał lawinę spekulacji 

Pod koniec grudnia (w nocy z piątku na sobotę) Megan Fox podzieliła się ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami na Instagramie serią zdjęć i wideo z samochodu. Widzimy na nich aktorkę we wzorzystym topie z wiązaniem na szyi i fioletowym bucket hat. Stylizacja robi wrażenie. Jednak szczególną uwagę zwraca towarzyszący materiałom opis. Megan Fox napisała w nim, że szuka dziewczyny. Co więcej, poinformowała, że kandydatki na partnerkę mogą wysyłać swoje zgłoszenia za pośrednictwem DM-ów

Obecnie szukam dziewczyny. Zgłoszenia proszę składać w wiadomościach prywatnych - napisała Megan Fox na Instagramie. 

Post, który rozpalił internet do czerwoności, możecie zobaczyć tutaj: 

Jak można było się spodziewać, pod postem pojawiło się wiele „zgłoszeń”. Nie zabrakło też pytań o związek aktorki z Machine Gun Kellym. 

Megan Fox i Machine Gun Kelly rozstali się? 

Najnowszy post na oficjalnym profilu Megan Fox na Instagramie wywołał lawinę plotek i spekulacji. Niektóre fanki oraz niektórzy fani podejrzewali rozstanie. Zresztą, nie jest to pierwszy raz, gdy mówi się o zakończeniu związku aktorki i młodszego od niej o kilka lat muzyka. Do tej pory informacje na ten temat okazywały się nieprawdziwe. A tym razem? Wszystko wskazuje na to, że Megan Fox chciała zażartować albo nie przyłożyła większej wagi do opisu pod zdjęciem i nie pomyślała o ewentualnych konsekwencjach. Warto bowiem wspomnieć, że Megan Fox i Machine Gun Kelly spędzili razem święta. Zostali przyłapani podczas kolacji w jednej z restauracji Nobu. A kilka dni wcześniej zostali przyłapani w towarzystwie znajomych.

Machine Gun Kelly skomentował post, w którym Megan Fox „szuka dziewczyny” na Instagramie

Jak wspomniałyśmy, Machine Gun Kelly został wiele razy otagowany pod postem swojej ukochanej. Nic więc dziwnego, że „w końcu” zabrał głos w sprawie. Nie sądzę, żebyś była w stanie wypełnić tę prośbę – napisał na Instagramie. Komentarz muzyka ewidentnie spodobał się fankom i fanom, poza tym prawdopodobnie trochę ich uspokoił. Zdobył ponad 16 tys. polubień, a także wiele odpowiedzi. 

Cóż, wszystko wskazuje na to, że osoby, które kibicują Megan Fox i Machine Gun Kelly’emu mogą odetchnąć z ulgą. Choć szczegóły nie są znane, para rozpoczęła już przygotowania do ślubu. 

Zobacz także: