Megan Fox nie może w ostatnim czasie narzekać na brak ciekawych propozycji zawodowych. Aktorka i modelka, której międzynarodową rozpoznawalność przyniosła rola w kasowej serii „Transformers”, wystąpiła ostatnio m.in. w komediodramacie „Big Gold Brick” z Oscarem Isaakiem, Lucy Hale i Andym Garcią, oraz komedii „Miłego żalu” (oryg. „Good Mourning”), w której główną rolę zagrał jej aktualny partner, muzyk Machine Gun Kelly.

Wśród nadchodzących projektów sławnej trzydziestosześciolatki są z kolei takie obrazy jak animacja „Naya Legend of the Golden Dolphin”, w której będzie można także usłyszeć głosy Elliota Page’a, Kate Winslet i Gerarda Butlera, a także „Niezniszczalni 4” z Sylvestrem Stallonem i Jasonem Stathamem. 

Megan Fox i Michele Morrone razem na ekranie

Megan Fox nie zwalnia tempa i już na początku przyszłego roku wchodzi na plan kolejnej produkcji. Jak donosi serwis „Deadline”, amerykańska gwiazda zagra jedną z głównych ról w filmie zatytułowanym „Subservience”, określanym jako thriller science-fiction. U jej boku pojawi się włoski aktor i model Michele Morrone, znany przede wszystkim z roli Don Massimo Toricellego w serii filmów „365 dni” na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa Blanki Lipińskiej.

„Subservience” – co wiemy o filmie z Megan Fox i Michele Morrone?

Z zarysu fabuły, którym podzieliło się odpowiedzialne za ten projekt studio Millenium Media, dowiadujemy się, że „Subservience” będzie poruszał temat zagrożeń, jakie niosą za sobą najnowsze technologie. 

Film opowie historię zmagającego się z problemami ojca (Morrone), który decyduje się na zakup domowej sztucznej inteligencji SIM (Fox), aby pomogła mu w zajęciu się domem i rodziną. Z czasem jednak oprogramowanie zyskuje własną osobowość i staje się śmiertelnym zagrożeniem dla domowników. 

Megan i Michele idealnie pasują do tego aktualnego i prowokującego thrillera. (…) Ten film stanowi przestrogę o sztucznej inteligencji i przerażająco realnych niebezpieczeństwach, które mogą się pojawić – stwierdził Jeffrey Greenstein, prezes Millennium Media.
 

Zdjęcia do „Subservience” ruszają już 7 stycznia 2023 roku w studiu filmowym Nu Boyana zlokalizowanym w stolicy Bułgarii, Sofii.

Czekacie na wspólny film Megan Fox i Michele Morrone?

Zobacz także: