Billboard Music Awards 2022 pełne emocji

Podczas ceremonii wręczenia jednych z najważniejszych na świecie nagród w branży muzycznej, 15 maja na scenie MGM Grand Garden Areny w Las Vegas wystąpiły największe gwiazdy, m.in. Red Hot Chilli Peppers, Florence + The Machine, Megan Thee Stallion, Burna Boy i Ed Sheeran. Wśród artystów był również Machine Gun Kelly, który zaprezentował swój najnowszy utwór „Twin Flame”.  

„Napisałem tę piosenkę dla mojej żony” – powiedział MGK po wejściu na scenę. „A to jest dla naszego nienarodzonego dziecka” – dodał, rozpoczynając występ.


Po tym nieoczekiwanym wyznaniu prawdopodobnie niewiele osób mogło skupić się na muzyce. Media oszalały: czy raper właśnie ogłosił, że on i Megan Fox są po ślubie? I że spodziewają się dziecka?! 

 

Megan Fox i Machine Gun Kelly wzięli ślub i spodziewają się dziecka?

Tabloidy już od jakiegoś czasu spekulowały na temat potajemnego ślubu celebryckiej pary. Tym bardziej, że Machine Gun Kelly już wcześniej publicznie nazywał Megan „żoną” (ostatnio w marcu, podczas występu u Ellen Degeneres). Para bardzo lubi zresztą mówić o swoich uczuciach i nie boi się popadać przy tym w egzaltację.  Nie inaczej było przed galą wręczenia Billboard Music Awards, gdy MGK opowiadał Entertainment Tonight o szczególnym znaczeniu utworu „Twin Flame”, który mówi o jego miłości do gwiazdy „Transformersów”.

Napisałem tę piosenkę dokładnie dwa lata temu, zagrałem ją dla niej. To nasza podróż. Byliśmy sobie przeznaczeni – powiedział 32-latek.

Artysta dodał, że występ będzie szczególny, gdyż i data jest wyjątkowa - zwłaszcza dla Megan:   

To będzie naprawdę niezwykłe, bo dziś wieczorem jest zaćmienie Księżyca. A jutro są jej urodziny.

Narzeczeni, którzy w rozmowie z brytyjskim „Glamour” wyznali niedawno, że piją nawzajem swoją krew „w celach rytualnych”, zaręczyli się w styczniu po ok. półtorarocznym związku. 36-letnia Megan musiała się wcześniej rozwieść ze swoim ówczesnym mężem – aktorem Brianem Austinem Greenem, z którym ma trzech synów: 9-letniego Noah, 8-letniego Bodhi i 5-letniego Journeya. MGK nie był wcześniej żonaty, ma 12-letnią córkę Casie ze związku z Emmą Cannon.

Czy aktorka i raper faktycznie są już małżeństwem i oczekują swojego pierwszego dziecka? Odpowiedzi na te pytania prawdopodobnie poznamy wkrótce - na ten moment ani Fox, ani Colson nie potwierdzili jeszcze oficjalnie rewelacji o ślubie i ciąży.

Zobacz także:

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.