Megan Fox i Machine Gun Kelly już od ponad dwóch lat regularnie rozgrzewają do czerwoności nagłówki kolorowych pism i portali internetowych. Związek uchodzącej za symbol seksu aktorki i popularnego muzyka od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Przypomnijmy, że gwiazda kinowych hitów z serii „Transformers” potwierdziła, że umawia się z raperem w czerwcu 2020 roku, czyli zaledwie miesiąc po tym, jak media obiegła informacja o jej separacji z Brianem Austinem Greenem. Co ciekawe, parę tygodni wcześniej swoją premierę miał teledysk MGK do utworu „Bloody Valentine”, w którym wystąpiła, a jakżeby inaczej, Fox. Jeszcze w listopadzie tego samego roku celebrytka złożyła wniosek o rozwód. 

Megan Fox i Machine Gun Kelly nie są już razem?

Trzydziestosześcioletnia aktorka i młodszy od niej o cztery lata autor hitu „My Ex’s Best Friend” od samego początku uchodzili za jedną z najgorętszych par w Hollywood. Praktycznie każde ich publiczne wyjście w dwoje (a tych zaliczyli naprawdę sporo) było nie lada gratką dla fotoreporterów.

Megan Fox i Colson Baker, bo tak naprawdę nazywa się artysta, nie tylko lubili bawić się swoim wizerunkiem i zaskakiwać oryginalnymi stylizacjami, ale też nie szczędzili sobie czułości. Nie inaczej było podczas niedawnej gali rozdania nagród Grammy, gdzie tulili się do siebie i trzymali za ręce.

Na to, że w ich relacji dzieje się coś niedobrego, nie wskazywały też bynajmniej wykonane w miniony weekend zdjęcia Fox i Kelly'ego opuszczających razem imprezę Drake'a przed finałem Super Bowl 2023. Kilka godzin później nastąpił jednak istny armagedon.

W niedzielę Megan Fox niespodziewanie skasowała ze swojego profilu na Instagramie wszystkie zdjęcia z partnerem. Wymowna stała się także lista obserwowanych przez aktorkę kont, na której znalazło się tylko trzech sławnych mężczyzn: Harry StylesTimothée Chalamet oraz... skonfliktowany z MGK raper Eminem. To jednak jeszcze nie koniec. 

Megan Fox usunęła swoje konto na Instagramie

Megan Fox opublikowała również bardzo sugestywny post, który może sporo mówić o powodach jej nietypowej aktywności. Gwiazda opublikowała serię swoich zdjęć oraz filmik, na którym pali list. Całośc opatrzyła bardzo sugestywnym podpisem, który jest cytatem z opowiadającej o niewierności piosenki „Pray You Catch Me” z bestsellerowego albumu Beyoncé „Lemonade”. 

Możesz posmakować nieuczciwości, czuć ją w twoim oddechu – napisała.

Krótko potem oficjalny profil Megan Fox na Instagramie został zdezaktywowany.

Zobacz także:

Myślicie, że aktorka zdecyduje się wkrótce wypowiedzieć o tym, co faktycznie wydarzyło się w jej związku z Machine Gun Kellym?