Jedna z bardziej kontrowersyjnych par show-biznesu powróciła! Wydawało się, że uczucie łączące Megan Fox i Machine Gun Kelly’ego nie przetrwało. Okazało się jednak, że to tylko chwilowy kryzys czy też przerwa w związku. W lutym świat obiegła szokująca informacja o rozstaniu aktorki i muzyka.

Towarzyszyła temu niemała drama – 37-latka opublikowała wymowny post, zaobserwowała Eminema (z którym jej narzeczony ma konflikt) i w końcu usunęła konto na Instagramie. Mówiło się o romansie Kelly’ego z jego gitarzystką, jednak każda ze stron stanowczo zaprzeczyła plotkom. Później w internecie zaczęły pojawiać się informacje o tym, że zakochani wrócili do siebie. Na początku kwietnia zostali przyłapani na wspólnych wakacjach, a teraz na randce. Zobaczcie, jak wyglądali. Ale od razu możemy powiedzieć (spoiler alert, hehe), że nic się nie zmieniło: nadal prezentują się razem wspaniale, a ich outfity utrzymane są totalnie w charakterystycznym dla nich stylu.

Megan Fox i Machine Gun Kelly na randce w Londynie. Kryzys zażegnany

37-latka i 33-latek zostali przyłapani, kiedy wczoraj opuszczali restaurację Bocconcino, która znajduje się w stolicy Wielkiej Brytanii. Para udała się też wspólnie na imprezę Marc Jacques Burton x Machine Gun Kelly.

Aktorka postawiła na spraną sukienkę mini, do której dobrała wężowe kozaki do połowy uda. Na ramiona zarzuciła obszerną skórzaną kurtkę, a w ręce trzymała torebkę bagietkę. Włosy zostawiła luźno i pokręciła je. Jej narzeczony (?) postawił na monochromatyczny look. Miał na sobie komplet – świecące bluza (założona na gołe ciało) i spodnie, do których dobrał pasujący bucket hat. Nie zabrakło oczywiście biżuterii i pomalowanych paznokci.

fot. Ricky Vigil M / Justin E Palmer / Getty Images

Cieszymy się, że znów możemy oglądać wspólne zdjęcia Megan i Kelly’ego. Zakochanym udało się przezwyciężyć kryzys i teraz znów są razem. Mamy nadzieję, że teraz wszystko ułoży się już dobrze i dojdzie do ślubu, który planowany jest już od dawna. Czekamy na rozwój ich relacji!