Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu Oprah Winfrey, podczas którego zdradzili kilka – szokujących faktów związanych z rodziną królewską, jak również z ich „nowym życiem”. Z wzbudzającej wiele emocji rozmowy dowiedzieliśmy się m.in., że księżna Sussex miała myśli samobójcze, a gdy była w pierwszej ciąży, zastanawiano się, „jak ciemna będzie skóra” jej dziecka z młodszym synem księżnej Diany. Jak się również okazało, Meghan i Harry wzięli sekretny ślub kilka dni przed ceremonią kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Dlaczego zdecydowali się na taki krok?

Meghan Markle i książę Harry wzięli sekretny ślub! 

Tego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Meghan Markle i książę Harry wzięli sekretny ślub trzy dni przed ceremonią, która odbyła się 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Dlaczego podjęli taką decyzję i jak wyglądała uroczystość? Jak wynika z wywiadu, który przeprowadziła Oprah Winfrey, Meghan oraz Harry zadzwonili do arcybiskupa Canterbury i przyznali, że royal wedding to „spektakl dla świata”, a oni chcieliby przeżyć coś autentycznego. 

Pierwszy – utrzymany w sekrecie ślub odbył się w ogrodzie posiadłości, w której wtedy mieszkali. W uroczystości wzięli udział „jedynie” główni zainteresowani całą sprawą, czyli Meghan Markle, książę Harry i wspomniany już arcybiskup Justin Welby.

„Myślałam o tym, wiesz, nasz ślub – zostaliśmy małżeństwem trzy dni przed oficjalną ceremonią. Nikt o tym nie wie” – przyznała Meghan Markle podczas wywiadu, który przeprowadziła Oprah Winfrey. – „Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy: spójrz, to jest spektakl dla świata. A my chcemy naszego związku. Dlatego złożyliśmy przysięgę – we dwoje, na naszym podwórku” – opowiedziała księżna Sussex. – „Tak, byliśmy tam we troje” – dodała. 

Warto wspomnieć, że wywiad, którego Meghan Markle i książę Harry udzielili Oprah Winfrey, zostanie wyemitowany także w Polsce. Ponad dwugodzinną rozmowę będzie można obejrzeć już dziś (8 marca) o godz. 20:30 na antenie TVN 24.