Meghan Markle i książę Harry wycofali się z życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Ich życie toczy się teraz w Stanach Zjednoczonych, z których pochodzi Meghan. W najnowszym wywiadzie udzielonym magazynowi „Variety”, pierwszym po śmierci królowej Elżbiety II, była aktorka zdradza, czy widzi się teraz w show-biznesie oraz czy zamierza powrócić na telewizyjne czy kinowe ekrany

Meghan Markle zdradza, czy kiedykolwiek powróci do aktorstwa

To pytanie musiało paść. Pytanie o powrót do aktorskiego świata. Meghan odpowiedziała następująco: Nie. Skończyłam z tym. Nigdy nie mów nigdy, ale absolutnie nie mam takiego zamiaru. Wspomniała również o postaci Rachel Zane, którą grała w serialu „W garniturach”. Czułam się nią, nawet, gdy siedziałam w domu. W piżamie – mówiła.

We wspomnianym wywiadzie padło również pytanie, czy Markle, jako aktorka, dziwnie czuje się z tym, że kiedyś, w przyszłości, inne aktorki będą grały właśnie ją. Szczerze mówiąc, nie za bardzo o tym myślałam – zaczęła. – Ale to oczywiście musi być nieco dziwne, kiedy ktoś gra ciebie. Trzeba to jednak postarać się od siebie oddzielić. Zrozumieć, że każdy, kto mówi coś o mnie i każdy, kto obsadza aktorkę, która mnie zagra, która będzie moją karykaturą, to działanie w celach biznesowych. I to nie ma z prawdziwą mną za wiele wspólnego – powiedziała Meghan.

Była aktorka została także zapytana o to, jaką radę dałaby osobie, która kiedyś zostanie obsadzona jago Meghan. Mam nadzieję, że przygotowując się do tej roli, odnajdzie ona w sobie pewną łagodność, ale i coś z zabawnej dziewczyny – odpowiedziała. – Mam po prostu nadzieję, że znajdzie w sobie te cechy. Może też do mnie zadzwonić! – dodała.

Meghan Markle i książę Harry będą mieli swój własny serial dokumentalny

Mimo że Meghan nie planuje powrotu do aktorstwa, to nie znika kompletnie z ekranów. Na Netfliksie dostępny będzie serial dokumentalny o Sussexach! Premiera miała odbyć się już w grudniu tego roku, jednak ze względu na kontrowersje związane z nowym sezonem „The Crown” (który nawet jeszcze nie doczekał się swojej premiery), została ona przełożona aż na listopad 2023 roku!