Garderoba Meghan Markle jest pod nieustannym obstrzałem mediów i komentarzy internautów w nie mniejszym stopniu, co makijaż czy natura relacji z mężem. Podczas gdy dwie ostatnie pozostają póki co bez zarzutu, pierwsza wywołała w ostatnich dniach spore kontrowersje. Tak naprawdę wcale nie poszło o strój – wszak w garniturowej sukience od Judith and Charles przed kolano w której Meghan pojawiła się w Victoria Palace Theatre w Londynie na premierze broadwayowskiego musicalu Hamilton, wyglądała naprawdę obłędnie.

ZOBACZ TAKŻE: Gdy Meghan Markle i książę Harry zdecydują się na dzieci, będzie ich obowiązywać BARDZO DZIWNY królewski zwyczaj >>>

Merghan Markle w zbyt krótkiej sukience?

Okazja była specjalna: dochody z musicalu zostaną przeznaczone organizacji charytatywnej Sentebale wspierające dzieci dotknięte wirusem HIV w Afryce, której patronuje książę Harry. Książęca para nie tylko została przedstawiona twórcy musicalu Lin-Manuelowi Miranda i jego żonie. Książę Harry pojawił się także na scenie, gdzie zaintonował pierwsze nuty kwestii należącej w przedstawieniu do jego przodka, Jerzego III, przedstawiającej go zresztą mocno z przymrużeniem oka.

„Meghan Markle wygląda zbyt szczupło"

Jak się okazało, wcale nie był to najszerzej dyskutowany moment tego wieczora. Nie był nim także fakt, że było to pierwsze od miesiąca, a dokładnie od urodzin Meghan, wspólne publiczne wyjście książęcej pary. To, co okazało się kwestią dużo bardziej rozpalającą wyobraźnię fanów Meghan Markle i księcia Harry’ego owszem wiązało się w wyglądem księżnej, ale raczej z jej figurą, niż strojem. Całe zamieszanie i głosy krytyki ze strony internautów dotyczyły zbyt szczupłej figury księżnej.

Faktem jest, że odważna, przyciągająca wzrok kreacja jest przełomowa względem tych, do których księżna nas przyzwyczaiła. Smokingowa sukienka nie tylko odważnie odsłania (faktycznie bardzo szczupłą) nogę, ale też podkreśla, że księżna nie ma na sobie przewidzianych przez etykietę beżowych rajstop – za to także dostało się jej pod zdjęciem zamieszczonym przez Pałac Kensington na oficjalnym profilu Instagramowym. Zgodzicie się, że Meghan Markle zmieniła się w ostatnim czasie i wygląda zbyt szczupło?

ZOBACZ TAKŻE: Rodzina Meghan Markle i księcia Harry’ego się powiększa! >>>