Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey to temat, którym od początku marca żyją media na całym świecie. W rozmowie książęcej pary z ikoną amerykańskiej telewizji poruszono tak wiele szokujących wątków na temat kulisów funkcjonowania brytyjskiej rodziny królewskiej, że niemal przysłoniły one najradośniejszą z informacji, czyli ogłoszenie płci drugiego dziecka Sussexów.  – To dziewczynka!  – wyznał na antenie CBS uradowany wnuk królowej Elżbiety II. Z głośnego wywiadu dowiedzieliśmy się też, że pierwsza córka Meghan Markle i jej sławnego męża pojawi się na świecie już latem tego roku.

Meghan i Harry oczekują narodzin córki

Choć do narodzin córeczki księżnej i księcia Sussex zostało jeszcze trochę czasu, internauci już teraz zastanawiają się, jakie imię otrzyma dziewczynka i po kim odziedziczy swoją urodę. Choć odpowiedzi na większość nurtujących nas pytań poznamy dopiero za kilka miesięcy, to jest jedna rzecz, co do której możemy mieć pewność już teraz. Chodzi o pamiątkę, którą córka Meghan Markle otrzyma od niej, gdy będzie już dorosłą kobietą.

Wiemy, co córka Meghan Markle otrzyma od niej w spadku

Okazuje się, że ukochana księcia Harry'ego opowiedziała o tym już w 2015 roku, czyli jeszcze na długo przed tym, jak związała się z członkiem brytyjskich royalsów. W wywiadzie dla magazynu Hello! Meghan wyznała, że postanowiła kiedyś ostro zaszaleć w salonie z luksusową biżuterią.

Zawsze marzyłam o zegarku Cartier Tank Française. Gdy więc dowiedziałam się, że serial „W garniturach” doczeka się trzeciego sezonu – co w tamtym czasie wydawało mi się kamieniem milowym – to  totalnie zaszalałam i kupiłam sobie jego dwukolorową wersję – wyjaśniła.

Księżna Sussex wyznała, że postanowiła ozdobić go personalizowanym grawerem.

Z tyłu widnieje napis Dla M.M. od M.M.” – ujawniła.

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że Markle już wtedy pomyślała o tym drogim prezencie dla samej siebie jako o rzeczy, która stanie się pamiątką rodzinną.

Zobacz także:

Planuję podarować go pewnego dnia mojej córce – zdradziła.

Jak udało nam się ustalić, wersja zegarka Cartiera, na którą zdecydowała się Meghan, to koszt rzędu niemal 7 tysięcy dolarów, czyli blisko 27 tysięcy złotych.

Zdjęcie zegarka Meghan Markle, który otrzyma w spadku jej córka, znajdziecie w naszej GALERII.