Już od wielu miesięcy po internecie krąży pytanie: Czy Meghann Fahy i Leo Woodall są razem? Teraz w końcu dostaliśmy potwierdzenie. Para została przyłapana na wspólnych zakupach, a później na… pocałunkach. Odpowiedź brzmi więc: tak!

Meghann Fahy i Leo Woodall są razem. Aktorzy zostali przyłapani na czułościach

Meghann i Leo występowali razem w drugim sezonie hitowej produkcji HBO „Biały Lotos”. 33-latka wcieliła się w rolę Daphne, a 27-latek w rolę Jacka. Para poznała się właśnie na planie. Tam rozpoczęła się ich znajomość, która przemieniła się w coś naprawdę poważnego – związek. Przez ostatni rok nie mieliśmy jednak pewności, co dokładnie łączy gwiazdy. Teraz dostaliśmy już potwierdzenie.

Paparazzi sfotografowali Fahy i Woodalla na wspólnym spacerze i zakupach w Nowym Jorku. Zakochani wybrali się do Zary, Sephory i na obiad. Następnie para została przyłapana na pocałunkach. Romantycznego klimatu dodała deszczowa pogoda, przez którą aktorzy całowali się pod jednym parasolem. Cute. Zobaczcie, jak wyglądali.

Spodziewaliście się, że Meghann i Leo faktycznie są razem?

Meghann Fahy i Leo Woodall – związek

O Meghann i Leo pierwszy raz w kontekście pary zaczęto mówić już we wrześniu 2022 roku. Wszystko zaczęło się od tego, że aktor udostępnił na swoim Instagramie post ze zdjęciami behind the scenes z planu „Białego Lotosu”. Fahy skomentowała post słowami: Kocham cię! Kocham te zdjęcia! Kocham cię! Woodall nie zostawił jej długo bez odpowiedzi i napisał: Też cię kocham. To wystarczyło, żeby fanki i fani zaczęli śledztwo. Czy gwiazdy produkcji HBO naprawdę są razem?

Przez ostatni rok nie udało się tego nikomu ustalić. Aż do teraz. Para została przyłapana na wspólnych zakupach i pocałunkach. Wszystko wskazuje na to, że Meghann i Leo są razem już od dłuższego czasu, a ich związek ma się świetnie.

Gratulujemy!

Zobacz także: