Beyoncé to jedna z tych gwiazd, które naprawdę potrafią zachwycić swoimi kreacjami, zwłaszcza na Met Gali. Niestety, już w zeszłym roku piosenkarka musiała opuścić wyjątkowy bal - ciąża z bliźniakami, Rumi i Sir, uniemożliwiła jej dotarcie na inauguracyjne otwarcie wystawy w Metropolitan Museum of Art. Pisałyśmy już także o tym, dlaczego Beyoncé nie pojawiła się na Met Gala 2018. Okazuje się, że wszystko przez trasę koncertową,  On the Run II tour, w którą już niedługo rusza ze swoim mężem, Jayem-Z. Raper stwierdził, że jego żona potrzebuje relaksu i odpoczynku przed wielomiesięczną podróżą, dlatego zabrał ją na wakacje, które kolidowały z niezwykłym modowym wydarzeniem. Ale do sieci trafiły zdjęcia, które jednak odrobinę temu przeczą!

Czy Beyoncé rzeczywiście nie pojawiła się na tegorocznej Met Gali?

Fani Beyoncé stwierdzili, że piosenkarka tak naprawdę pojawiła się na Met Gali i jak najbardziej podporządkowała się tegorocznego dress code’owi, który nawiązywał do tematu: Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination. Z memów, które trafiły do sieci możemy wnioskować, że Queen B przyszła przebrana za… Ducha Świętego! Na zabawnych zdjęciach widać jedynie czerwony dywan, po którym rzekomo przechodzi niewidzialna Beyoncé. 

ZOBACZ TAKŻE: Met Gala 2018: Najbardziej urocze pary, jakie pojawiły się na czerwonym dywanie >>>

Mimo tego, że Beyoncé tak naprawdę nie pojawiła się na tegorocznej gali, to i tak jest o niej głośno w związku z tym wyjątkowym wydarzeniem świata mody. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to prawdziwa królowa! Mamy nadzieję, że solidnie teraz odpoczywa i nabiera sił na szereg zbliżających się koncertów - do zobaczenia na Stadionie PGE Narodowy już 30 czerwca 2018!