Anna Wintour skraca listę gości Met Gali

Met Gala 2023 zbliża się wielkimi krokami. Do jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie mody i show-biznesu pozostały już tylko niecałe dwa miesiące. Atmosferę oczekiwania na tegoroczną edycję najbardziej spektakularnego balu charytatywnego na świecie mocno podgrzały najnowsze doniesienia Page Six. Wiodący w branży serwis internetowy o życiu gwiazd informuje bowiem o dość niespodziewanym „cięciu” listy gości. Co ciekawe, za nagłe zmiany odpowiadać ma osobiście sama Anna Wintour.

Met Gala 2023 bez sióstr Kardashian i Jenner?

Nie jest tajemnicą, że redaktorka naczelna amerykańskiego „Vogue’a”, jako patronka Centrum Kostiumów i przewodnicząca komitetu organizacyjnego Met Gali, ma największy wpływ na to, kto zostanie zaproszony na słynną imprezę. Jeśli wierzyć wiadomościom, do których dotarła właśnie redakcja Page Six, w tym roku szefowa „biblii mody” postanowiła dokonać naprawdę ostrej selekcji.

Anna Wintour weryfikuje listę gości corocznego święta mody – donoszą informatorzy serwisu.

Co ciekawe, w gronie celebrytów, którzy w tym roku dostaną zaproszenia na The Costume Institute Benefit, jak brzmi pełna nazwa nowojorskiej gali, podobno zabraknie Kardashianów.

Anna Wintour na ubiegłorocznej Met Gali / fot. Getty Images

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku na czerwonym dywanie rozłożonym przed wejściem do Metropolitan Museum of Art po raz pierwszy brylowały nie tylko wszystkie siostry Kardashian i Jenner, ale i głowa klanu, słynna „momagerka”, Kris Jenner.

Czyżby Anna Wintour popadała ze skrajności w skrajność? A może po prostu chce w tym roku uniknąć podobnych kontrowersji, jakie wywołało pojawienie się Kim Kardashian w kultowej „naked dress” Marilyn Monroe? Organizatorzy wydarzenia na razie nie skomentowali tych interesujących doniesień.

Myślicie, że w tym roku Met Gala faktycznie odbędzie się bez udziału Kardashianek?

Zobacz także: